0

@BombowiecKrawczyk jak nie mogą? podwiną koszulkę żeby wytrzeć twarz i cyk ;x

0

@PatrychoO a w tej bajce były smoki? ;x w ramblowym turnieju w fifke odpadłeś w pierwszym meczu 4:8 xD

0

@PatrychoO z iniestą to tam nie awansowałeś, sam mam prime dinho czy maradone a dupy nie urywają, taki david czy di natale są lepsi

0

@Blanco16 deadeye na śpo lub hunter na skrzydle ale i tak będzie plackiem

0

@PatrychoO spaść się nie da to grałeś ;f

3

iksDe walka nejmena

43

@qubson12345 Pedri>Modric

4

@Majkel34 co prawda pojadłem trochę fasolki po bretońsku ale bez przesady, aż tak źle nie będzie jak pójdę do kibelka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 wrzucili mu z ulicy to wyrzucił na ulicę żeby sobie podnieśli, proste

10

@mrboom już po ptokach, jak niby udowodnisz że to ona zrobiła a nie ktoś inny w ciągu tych 2 lat?

5

@Isso89 źródło: no kurłła mówię ci

7

@Sulimo a poza tym uważam, że regulamin powinien zostać zniszczony

10

@Esteban_ ̶B̶e̶z̶ ̶k̶a̶m̶i̶e̶n̶i̶ ̶-̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶b̶u̶d̶u̶l̶c̶a̶.̶ ̶A̶ ̶b̶e̶z̶ ̶b̶u̶d̶u̶l̶c̶a̶ ̶-̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶.̶ ̶A̶ ̶b̶e̶z̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶ ̶-̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶.̶
Bez gorących - nie ma bi. A bez zielonych - nie ma bi. - A bez bi - nie ma bi

0

@IronSanHybrid ja im nic nie daje, także możesz się odturlać

13

@wpwelement jak już zniszczyliście gorące, to teraz jeszcze zielone zniszczcie i będzie można funkcjonować

0

@IronSanHybrid dobrze że ty tam nie operujesz bo ci ukraińcy by nic nie dostali, znalazł się delikacik, może jeszcze z metką i paragonem przynosić?

0

@Pawlak1992 elemelent - la rambla

1

@Hubsao albo konie trojańskie

2

@Kozinho. trza kupować na allegro

0

@masq gumę kulkę i 2 kapsle od harnasia

26

@gumaz on jej nie wziął tylko mu ją wrzucili, też bym wywalił

0

@kamilos1214 zależy czy stare czy nowe auto, jak niewielki przebieg do 50k to ci ino podbije bez marnowania czasu

0

@IronSanHybrid myślę że oni nie będą wybrzydzać i w razie w będą spali i w stodole ;f

10

@Cule1234 spadkowiczów

4

@wpwelement a jaki odstęp czasowy dzielił wpisy? bo jeśli myślisz że ktoś wieczorem będzie scrollował do wpisów z rana czy południa no to iksDe

0

@Fenelon tyle że on już go zrobił, a teraz mu odbiło i nie chce wstawić ;x

0

@daniel32778 100 mld to oni nie widzieli nawet w png

4

@Rust_Cohle 5 komentów już czyli anulowane

0

@Unikatowy u mnie ON był 6.50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?