Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BombowiecKrawczyk jak nie mogą? podwiną koszulkę żeby wytrzeć twarz i cyk ;x
0
@PatrychoO a w tej bajce były smoki? ;x w ramblowym turnieju w fifke odpadłeś w pierwszym meczu 4:8 xD
0
@PatrychoO z iniestą to tam nie awansowałeś, sam mam prime dinho czy maradone a dupy nie urywają, taki david czy di natale są lepsi
0
@Blanco16 deadeye na śpo lub hunter na skrzydle ale i tak będzie plackiem
0
@PatrychoO spaść się nie da to grałeś ;f
3
iksDe walka nejmena
43
@qubson12345 Pedri>Modric
4
@Majkel34 co prawda pojadłem trochę fasolki po bretońsku ale bez przesady, aż tak źle nie będzie jak pójdę do kibelka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 wrzucili mu z ulicy to wyrzucił na ulicę żeby sobie podnieśli, proste
10
@mrboom już po ptokach, jak niby udowodnisz że to ona zrobiła a nie ktoś inny w ciągu tych 2 lat?
5
@Isso89 źródło: no kurłła mówię ci
7
@Sulimo a poza tym uważam, że regulamin powinien zostać zniszczony
10
@Esteban_ ̶B̶e̶z̶ ̶k̶a̶m̶i̶e̶n̶i̶ ̶-̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶b̶u̶d̶u̶l̶c̶a̶.̶ ̶A̶ ̶b̶e̶z̶ ̶b̶u̶d̶u̶l̶c̶a̶ ̶-̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶.̶ ̶A̶ ̶b̶e̶z̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶ ̶-̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶p̶a̶ł̶a̶c̶u̶.̶
Bez gorących - nie ma bi. A bez zielonych - nie ma bi. - A bez bi - nie ma bi
0
@IronSanHybrid ja im nic nie daje, także możesz się odturlać
13
@wpwelement jak już zniszczyliście gorące, to teraz jeszcze zielone zniszczcie i będzie można funkcjonować
0
@IronSanHybrid dobrze że ty tam nie operujesz bo ci ukraińcy by nic nie dostali, znalazł się delikacik, może jeszcze z metką i paragonem przynosić?
0
@Pawlak1992 elemelent - la rambla
1
@Hubsao albo konie trojańskie
2
@Kozinho. trza kupować na allegro
0
@masq gumę kulkę i 2 kapsle od harnasia
26
@gumaz on jej nie wziął tylko mu ją wrzucili, też bym wywalił
0
@kamilos1214 zależy czy stare czy nowe auto, jak niewielki przebieg do 50k to ci ino podbije bez marnowania czasu
0
@IronSanHybrid myślę że oni nie będą wybrzydzać i w razie w będą spali i w stodole ;f
10
@Cule1234 spadkowiczów
4
@wpwelement a jaki odstęp czasowy dzielił wpisy? bo jeśli myślisz że ktoś wieczorem będzie scrollował do wpisów z rana czy południa no to iksDe
0
@Fenelon tyle że on już go zrobił, a teraz mu odbiło i nie chce wstawić ;x
0
@daniel32778 100 mld to oni nie widzieli nawet w png
4
@Rust_Cohle 5 komentów już czyli anulowane
0
@Unikatowy u mnie ON był 6.50