0

@AlexDark00 matkę biurko przetrwało, mojej ręki nie ;x

0

@AlexDark00 to je moje pierwsze biurko xD ze 20 lat ma, tyle razy w nie pierdalłem że klękajcie narody, za dzieciaka to matka jeszcze na nie stawała jak okna myła kurłła

0

@AlexDark00 grałem kiedyś w grę, a potem już w nią nie grałem

2

Pokażcie swoje biurka cwaniaki

1

@taris kiedyś to było, gry też te stare lepsze niż te nowe, kiedyś przejrzycie na oczy

1

@BART97 nie znacie się, jakieś nowe gówniaki ino byście brali, a ja wolę starego skyline r34 gtr

1

@BART97 bo jak następnym razem pierdalne w to biurko to już się nie odratuje, a jutro gram fut champions więc może być różnie

2

@GeneralXavi no przecież napisałem że blisko, to jeszcze nie to

1

@BART97 bo naprawiłem, ale te biurka wszędzie dostawa 2tyg minimum

7

@Rust_Cohle japa tam koniu

3

No już prawie, blisko
https://plmeble.pl/biurko-komputerowe-proste-z-polkami-md-11,id7279.html
tylko czemu 5-7 tygodni kurłła

1

@Agonus jak to jest ze generalxavi wrócił po kasacji konta z tym samym nickiem, a ty się brandzlujesz jak dapidejpi z jakimiś zamiennikami

4

@MesQueUnClub96 ty lepiej powiedz kto za tobą, nie licząc wujka oczywiście

3

Do dupy te wszystkie biurka, naprawiłem stare, chyba jeszcze pożyje, jak myślicie? ^^

https://zapodaj.net/images/d875294cbeef7.jpg

0

Orientuje się ktoś czy idzie zamawiać meble w odbiciu lustrzanym? W sensie jak znajdę fajne biurko z szafką po lewej stronie, a wolałbym żeby była po prawej to idzie to załatwić na zamówienie? Kwestia indywidualna sklepu?

2

@Przemek2323 grzelakowej

0

@JimMorrisonFCB Ja nie jestem sezonowcem który zacznie kibicować City bo Pep tam przyszedł, w Anglii dla mnie zawsze ManU i tyle, pamiętam złote czasy i wierzę że znowu takowe nadejdą, tak samo zresztą z Barcą

1

Od Vidicia-Ferdinanda do Magłaja.. niech ktoś wreszcie ogarnie ten burdel w Manu

0

@P33ck moderacja mu chyba musi dodać rangę "wujek google" albo jaka inna "encyklopedia"

7

boli was potężny krisztianu? maszyna ruszyła

0

@lukas10 noł

3

@JokeRTS mogę mieć katar co najwyżej na MŚ

1

@LS yy co? ;x wywalić zielone albo wprowadzić "czerwone", proste

1

Eh.. zielone zaczynają wpadać to zara kasujo, zaorać te zielone razem z gorącymi

3

@Xxxbarca4ever Salah ma 29, Haaland ma 21

1

@DaPidejpi grał z cavanim, i cała teoria w pis..

5

@Criss18Barca przecież to ojciec go namawiał żeby został xD

0

@Nano22 xboxa i drukarkę to na suficie bym chyba postawił

0

@sonek i będę musiał osobno bulić za szafki które mi są potrzebne, ni uja,
jeszcze takie patrzę
https://www.abra-meble.pl/pokoj-m/biurka/biurko-stil-5h-wotan/
https://www.abra-meble.pl/pokoj-m/biurka/biurko-nero-11-150-szary-polysk/

ze wskazaniem na stil 5h wotan, tylke te przegrody mnie wnerwiają

0

78 cm wysokości włącznie z tą półką co wystaje nad biurkiem? to nie jest jakiś błąd? czy to po prostu biurko dla krasnali? ;f
https://www.abra-meble.pl/pokoj-m/biurka/biurko-stil-3-wotan-grafit/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?