2

34

@Rust_Cohle 5k to ty co najwyżej w jpg widziałeś ;x

16

@Rust_Cohle zazdrośnicy, somsiad 5k na kompa rzucił a wy ciułacie na kredyty i alimenty hehe

2

@IronSanHybrid z ciebie to taki ekspert jak z koziej dupy trąba, swoim się pochwal :)

2

@hayek z morele

6

@taris gtx 1660
i5 11400F
32gb ram
ssd 512
dx12

1

@Nano22 panie, fortnajta ściągnąłem dla testu i na epickich chodzi kurłła

26

6

4

@masq Możemy wspomóc Mołdawię akumulatorami na kablu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Sau_Ron chyba będziesz musiał się zapoznać z definicją rozbiegu profesora nejmena

0

@Sau_Ron chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem

0

@Sau_Ron no jak żresz bez obierania ze zwęgloną skórką to co ja ci poradzę

0

@macio_944 ziemniak z ogniska > Pomidorek z cebulką i szczypiorkiem. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

29

litości, znowu tej szajs
https://zapodaj.net/images/6cfa93c22782a.png
nawet na jutubie idzie odrzucić przypięty komentarz

0

@wpwelement a więc pozostaje ruskie ip

3

@Hubsao tania to znaczy ile

0

@Medium Ale ja nie mówię że teraz jak emigrują, tylko przed, lata 2018-20

5

Gdzie nie robiłem w Polsce to jak był jakiś Ukrainiec to miał na imię Sasha, a jak przychodziło do roboty to ni panimaju.

0

@Norkusik "pracują"

5

@Momals11 ni panimaju

4

0

@IronSanHybrid pszypadGiem gość sobie stał nad mostem i nagrywał jak gość biegnie do psa, w dodatku licho zawiązana smycz

0

@IronSanHybrid ustawka

0

@Emhyr widziałeś skład Juve? Zabierz Vlahovicia i De Ligta i co widzisz?

1

@Emhyr Oby do Juve, wtedy De Ligta będzie łatwiej wyciągnąć

5

@Danny Gaucho po co dopisek włoskich, po prostu jeden z najlepszych w historii ;d Dla mnie Maldini-Nesta top 1

0

@FioletoweOczy przyjdzie to będzie opening z rąsią

0

@PodkarpackiKibic nie odpoczną bo stary komp jeszcze chodzi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?