Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miał przyjść komp w czwartek i nie przyszedł do teraz, banda złodziei decydentów kurłła
7
@Stagiryta Ej, weźcie lajkujcie ten post, żeby nie musieć mu odpowiadać
0
@IronSanHybrid łapiesz do słoika i zalewasz wodą, izi
2
@RoBoT widzę się codziennie
https://rrs24.net/wp-content/uploads/2019/10/20191029_143815.jpg
1
@kamyk_23 czy długo ją zbierali ;x
1
@Stagiryta https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/028/596/dsmGaKWMeHXe9QuJtq_ys30PNfTGnMsRuHuo_MUzGCg.jpg
if you know what i mean
0
@Sau_Ron Bruno > KDB i nawet z tym nie handlujcie sezonowcy co kibicujecie city tylko z powodu Pepa
0
@IronSanHybrid jak ci do tego staje to ty masz problemy xD
1
@IronSanHybrid odrażające, rozwód z buta, do tego to nawet pała nie stanie
0
@DonMatteo901 jeśli masz numerowe zboczenie to wiesz że 7, 9, 10 i 11 są dla napadzioroskrzydłowych ;P
4
@puyol_presidend5 Jak sprawić, by kobieta krzyczała jeszcze godzinę po stosunku? Wytrzeć wuja w firankę
0
ty, a to nie jest czasem ten gość w pomarańczowym z siłowni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pbs.twimg.com/media/FOFJOQMXwAExkYR?format=jpg&name=small
0
@marcin62 takie coś się czasami dzieje randomowo beż żadnej przyczyny
1
@patry295 tylko jakieś 20 razy w ciągu pół godziny
0
@Pawel13sz A on zagra wgl? ;x połamali go
6
Dobrze że piły spalinowej do tej tytki nie przynieśli xD
0
@Yiamuiaijahaima co oni do tej tytki przynieśli xD
80
ah shit, here we go again, dzisiaj ktoś chwalił że kontuzji nie mamy xD
1
@DonMatteo901 ofensywny numer xD
0
@Janas11224 ja też mam xD b8 2016 30k przebieg, niemiec nadal dzwoni co niedzielę i pyta
11
dobra kurłła, dawać 8 Pedriemu i 6 Gaviemu tak jak powinno być, Puiga się nie pytamy tylko wona ze dwora, a Alves i tak lubi zmieniać numerki
7
Xavi to taki majster że naprawił by nawet Neymara po 30
1
xavi jednak top
0
Pedri TOP
2
4:0 mówili, Xavi top mówili
1
Zachciało się eksperymentów bez Araujo na ważny mecz
0
do domu
2
karny jak wuj
0
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w takim meczu nie gra Araujo.. karny k dla Xaviego za to
2
@GeneralXavi uważaj na gościa w pomarańczowym