1

@Jacu327 wcześniej też leciało i wpadało ;x

1

Ter stegena nam podmienili chyba bo co w niego leci to broni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

czemu aube ściągasz

1

szykuje się największe upokorzenie madrytu ever xD

1

casia się zaraz popłacze chyba xDD

0

nanananana nanananana heeeeeeeeej będzie manitaaaaaaaaaa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@wpwelement na tą szopę zabitą dechami wołacie siedziba? ;x

73

niech się biali przyzwyczajają bo następna dekada wbierdali ligowych nadchodzi

33

słuchaj laporta, jak araujo przychodzi po kontrakt to mówisz tak proszę pana, oczywiście proszę pana, i tyle też może być

0

pod pachę dziecioka i na swoją połowę xD

0

Dembe Auba TOP

0

No auba to powinna być karteczka delikatnie mówiąc

0

@dafik85 hehehehehehe

0

Zachciało mu się naszego najlepszego stopera na Po wystawiać.. a Alves siedzi i zawija w te sreberka

0

@Rust_Cohle tylko ty jeden się wypinasz

2

@macio_944 o to to

0

Ale Alvesa to mógł wystawić ogrodnik jeden

1

z kulturką panowie, z kulturką

0

@Nano22 lipa ma dua

4

@kuz


że się tak wyrażę

0

@Sergio_Devils eh........

0

Gdyby nie PSG to gra w fife była by przyjemniejsza

0

@Bykunn Messi sam tego pierdzielnika nie pociągnie

0

@doc RIP Holandia

0

@Kapitan hawk factos

1

@zaiks przed meczem z monaco wygrali 3:0 z girondins z messim w składzie, takie są factos

1

@clyde a ile zielonych nazbierałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak mu jechali po rajtach, że aż skasował to wtedy xD

0

Messiego zabrakło i skończyło się wygrywanie, takie są factos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?