Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AlphaNumeric if you cant beat them, buy them
4
ja nie wiem jak ktoś może być za szeligą, wpieprza się do każdej afery nawet jak nic nie ma wspólnego i robi za jak to mówi muran - prokuratora, do pudziana też startował xD
1
@DonMatteo901 a właśnie że z nim, większe upokorzenie
2
auto do "wygrania" a ten skacze po drzwiach po dachu, dzban jeden xD
0
@Wilczeq tak myślałem że jesteś za realem
0
męskich nie było? a no tak, madrytczyk
1
i czego tą jarzeniówką wywijasz
0
@Gavinho nie wróciła, to po prostu dzban z teamu polaczka
4
i na wuj te prezentacje kurłła, jakbym nie wiedział kto walczy od kurłła 1 konfy
0
@Pilka_jest_okragla jest za mało medialny na mema
1
nie no hejter wyjazd pajacu
1
hejter coś niecoś potrafi, np palce w oczy wsadzić
1
@IronSanHybrid takefun
1
ten theme do niego pasuje jak pięść do nosa
2
@IronSanHybrid przydupas nitro, nitro za realem, prosta matematyka
0
bezbek teraz, może mu hejter założy jaką dźwignie
0
@Rust_Cohle to ta sama? inna chyba
4
@Encore pod żabką widziałem lepsze
8
rudy chce hałas a trubuna ledwo co xD
7
rudy się cieszy jakby go rozwalił nie wiadomo jak xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
rudego już nożka boli
3
tamten jeszcze nie wyszedł a rudy już walczy z cieniem i się pompuje
0
rudy jak zwykle się nie załapał do głównej karty tylko wstawiony do ochłapów za friko
1
no to zobaczymy czy rudy w końcu się dostanie
1
@Rust_Cohle Unboxall
Popek
Ferrari
Arab
Hejter
Ponczek
Pasut
Patrykos
WayOfBlonde
1
@ronni37 nakradł jak real lm
0
@barcelonaLM aż przyszedł właściciel tego banana i mówi: złaź pan z tego kasztana bo to nie moja wierzba, a on dalej mieszał wapno.
0
@Danny Gaucho a ty łysolu jeszcze przyjdziesz po linka na fame
0
@Rust_Cohle farmić zielone to ja, a nie na mnie