6

@AlphaNumeric if you cant beat them, buy them

4

ja nie wiem jak ktoś może być za szeligą, wpieprza się do każdej afery nawet jak nic nie ma wspólnego i robi za jak to mówi muran - prokuratora, do pudziana też startował xD

1

@DonMatteo901 a właśnie że z nim, większe upokorzenie

2

auto do "wygrania" a ten skacze po drzwiach po dachu, dzban jeden xD

0

@Wilczeq tak myślałem że jesteś za realem

0

męskich nie było? a no tak, madrytczyk

1

i czego tą jarzeniówką wywijasz

0

@Gavinho nie wróciła, to po prostu dzban z teamu polaczka

4

i na wuj te prezentacje kurłła, jakbym nie wiedział kto walczy od kurłła 1 konfy

0

@Pilka_jest_okragla jest za mało medialny na mema

1

nie no hejter wyjazd pajacu

1

hejter coś niecoś potrafi, np palce w oczy wsadzić

1

@IronSanHybrid takefun

1

ten theme do niego pasuje jak pięść do nosa

2

@IronSanHybrid przydupas nitro, nitro za realem, prosta matematyka

0

bezbek teraz, może mu hejter założy jaką dźwignie

0

@Rust_Cohle to ta sama? inna chyba

4

@Encore pod żabką widziałem lepsze

8

rudy chce hałas a trubuna ledwo co xD

7

rudy się cieszy jakby go rozwalił nie wiadomo jak xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

rudego już nożka boli

3

tamten jeszcze nie wyszedł a rudy już walczy z cieniem i się pompuje

0

rudy jak zwykle się nie załapał do głównej karty tylko wstawiony do ochłapów za friko

1

no to zobaczymy czy rudy w końcu się dostanie

1

@Rust_Cohle Unboxall
Popek
Ferrari
Arab
Hejter
Ponczek
Pasut
Patrykos
WayOfBlonde

1

@ronni37 nakradł jak real lm

0

@barcelonaLM aż przyszedł właściciel tego banana i mówi: złaź pan z tego kasztana bo to nie moja wierzba, a on dalej mieszał wapno.

0

@Danny Gaucho a ty łysolu jeszcze przyjdziesz po linka na fame

0

@Rust_Cohle farmić zielone to ja, a nie na mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?