Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Mo Salah osiągnął porozumienie z Barceloną (fifa22legitinfo)
0
@Emhyr Douglas blisko powrotu do Barcelony (nokurllamowieci)
0
@cules100pro Tyle co Franek
0
@Joe_Barbaro formularz odwołań
0
czego ten czesiu robi morsa co chwile
0
pograne
6
@paulinoalcantara o losach tutejszego serwera
0
nic się nie stało, polacy nic się nie stało, nic się nie staaaaaaaaałooooooo
0
@capoN a widziałeś na filmiku jak wyzywa?
3
Gdy już odpadniemy to na ks będą obwieszczać winnymi wszystkich tylko nie amigosa michniewicza
1
@Kgorecki2500 mówię ci, idę z tym tematem do facetki i mówię jej: do tego akurat nie mogę się odnieść, ale mogę za to się odnieść do zbrodni i kary jak raskolnikow przylutował lichwiarce.. xD
2
@Joe_Pesci #teamtelefonnakolanie
0
@capoN niepełnoletni dzieciak dostał w mordę od wytrenowanego kozaczka i widział to cały internet, jako osoba młoda i niestabilna emocjonalnie mogła się np. targnąć na swoje życie, polaczek zabuli ostro
3
@Kgorecki2500 zbrodnia i kara, nawet na maturze z polaka pykła w temacie kompletnie niezwiązanym xD
2
@DaPidejpi @koziar
0
jak nie afera lodowa to budowlana, teraz "pobicie" dzieciaka.. oj polaczek polaczek xD
https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/patocelebryta-pobi%C5%82-dziecko-zawiadamiamy-policj%C4%99adrian-pola%C5%84ski-pseudonim-adrian/668007171194805/
0
@kolomen2 to ciekawe, bo ostatnie svr jakie wyszło to 2011 ;x
0
@Persyfl guardiola
4
@Gomess coś niecoś potrafi
9
@wpwelement nie ma za co
https://pbs.twimg.com/media/EikUJSWXkAE81-x.png
xD
47
halo policja, mam tutaj takiego jednego delikwenta który pomylił odwagę z odważnikiem i podjął zamach na punkt regulaminu 9.3.9. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/33623-valdes-pozwalajac-na-zbyt-wiele-mozna-doprowadzic-do-nieszczescia,dyskusja-810971.html#comment-810971
https://zapodaj.net/images/df5cc280e0748.jpg
2
@KmN moim zdaniem to nie ma tak że dobrze, albo że nie dobrze
1
@Zielu2001 gruby ponoć odchodzi, więc zostaje Griezmann i Felix + Cunha
0
@Andi18 jedyne co zrobił dobrze, to dobry wyjazd z reprezentacji
1
@BorzyKrzys Gabbie Carter, Riley Reid, Mandy Muse
0
@Kitek1640 how dare you
9
@maciar cristiano!? ;o
0
@maciar kot cię podrapał?
1
@michal26 szesnastoletnia czyli już można?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika