Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Coli też robi problem
3
Jak ta obrona w Chelsea ma chodzić jak jeden już podobno podpisany, drugi patrzy który mu da więcej, a 3 kręci blefa z przedłużeniem kontraktu.. xD
3
@Kondziubarca nie
0
@Pogba jutro puchar tymbarka?
1
@Kapitan hawk od wróżki oriany
1
@Kapitan hawk kopyto jak borek?
3
Panowie, jaki Lewy w Barcy.. przyjedzie taki Villareal i pograne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
nojmajerrrrrrrr
1
@Art nie, ale za to często chowam miecz do pochwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@sebo939 tzw Maguire z City
5
Jak się kiedyś poczujecie źle, to przypomnijcie sobie że City które szukało napastnika kupiło grylla za 100 baniek na pozycję widmo xD
0
@LaRoja f310 jest na kablu i lekki, f710 na baterie więc cięższy, xbox możesz podłączyć i na baterie i na kablu(tylko kabel musisz osobno kupić, to taki sam jak masz przy ładowarce do telefonu)
1
@LaRoja logitech f310/f710 lub od xboxa, a porządne pady są zwykle około 200zł
7
Messi z Lewym w Barcy, ale to będzie chodziło kurłła
0
@IronSanHybrid wgl co ty za gówno oglądasz xD
0
@IronSanHybrid sheeya top, a tamta jakiś ulaniec co ma więcej plastiku niż pasha biceps podłożył przez całą karierę w csie
0
@Image A jak miał mieć złotą gałę jak Messi wciąż gra ;x
2
@paweldunajecfcb przystopuje? ;x on już jest na szczycie, co roku gra lm, co roku praktycznie majster a i mś wpadły
0
Arsenal 0:3 coś pięknego
5
Ja tam zawsze wiedziałem, że Dembele w końcu odpali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Widzę że Arsenal wrócił na stare dobre tory, i zajebiście
1
@Kluivert_P skyline, supra i eclipse
1
@Scross wszyscy się nie zmieszczą, a cristiano zawsze był tym 2 podczas swojej ery
1
@Zbyszard
Neuer
Alves-Maldini-Nesta-Carlos
Xavi-Zidane-Iniesta
Messi-Nazario-Pele
taka jest moja
2
@AdamaTraore musisz być kreatywny jak ten kolega
@Święty Leoś:Més que un club - to więcej niż klub, to jeszcze trochę teatru.. Lubię pluć w strone ławki Królewskich i kopać piłke w strone ich kibiców. A wgl to lubie czekać na białych pod stadionem żeby troche powyzywać ich od marionetek Mou, ehh... ciężk
3
@PatrychoO trzeba spać żeby rano do roboty wstać, a nie jak ty na pszyrke na 8
0
@MesQueUnClub_87 ja dostałem butra, nedveda i casillasa ;x
0
@IronSanHybrid kurłła komu ty chcesz wmówić że nie masz kompa xD
0
@IronSanHybrid ta gra pójdzie nawet na twoim złomie bez windowsa
17
https://pbs.twimg.com/media/FPcsRIRWQAcKA0L?format=jpg&name=small
to przez twoje niskie wynagrodzenie nie chcą mi dać siana, dziadu