0

@Emhyr Coli też robi problem

3

Jak ta obrona w Chelsea ma chodzić jak jeden już podobno podpisany, drugi patrzy który mu da więcej, a 3 kręci blefa z przedłużeniem kontraktu.. xD

3

0

@Pogba jutro puchar tymbarka?

1

@Kapitan hawk od wróżki oriany

1

@Kapitan hawk kopyto jak borek?

3

Panowie, jaki Lewy w Barcy.. przyjedzie taki Villareal i pograne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

nojmajerrrrrrrr

1

@Art nie, ale za to często chowam miecz do pochwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@sebo939 tzw Maguire z City

5

Jak się kiedyś poczujecie źle, to przypomnijcie sobie że City które szukało napastnika kupiło grylla za 100 baniek na pozycję widmo xD

0

@LaRoja f310 jest na kablu i lekki, f710 na baterie więc cięższy, xbox możesz podłączyć i na baterie i na kablu(tylko kabel musisz osobno kupić, to taki sam jak masz przy ładowarce do telefonu)

1

@LaRoja logitech f310/f710 lub od xboxa, a porządne pady są zwykle około 200zł

7

Messi z Lewym w Barcy, ale to będzie chodziło kurłła

0

@IronSanHybrid wgl co ty za gówno oglądasz xD

0

@IronSanHybrid sheeya top, a tamta jakiś ulaniec co ma więcej plastiku niż pasha biceps podłożył przez całą karierę w csie

0

@Image A jak miał mieć złotą gałę jak Messi wciąż gra ;x

2

@paweldunajecfcb przystopuje? ;x on już jest na szczycie, co roku gra lm, co roku praktycznie majster a i mś wpadły

0

Arsenal 0:3 coś pięknego

5

Ja tam zawsze wiedziałem, że Dembele w końcu odpali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Widzę że Arsenal wrócił na stare dobre tory, i zajebiście

1

@Kluivert_P skyline, supra i eclipse

1

@Scross wszyscy się nie zmieszczą, a cristiano zawsze był tym 2 podczas swojej ery

1

@Zbyszard
Neuer
Alves-Maldini-Nesta-Carlos
Xavi-Zidane-Iniesta
Messi-Nazario-Pele


taka jest moja

3

@PatrychoO trzeba spać żeby rano do roboty wstać, a nie jak ty na pszyrke na 8

0

@MesQueUnClub_87 ja dostałem butra, nedveda i casillasa ;x

0

@IronSanHybrid kurłła komu ty chcesz wmówić że nie masz kompa xD

0

@IronSanHybrid ta gra pójdzie nawet na twoim złomie bez windowsa

17

https://pbs.twimg.com/media/FPcsRIRWQAcKA0L?format=jpg&name=small

to przez twoje niskie wynagrodzenie nie chcą mi dać siana, dziadu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?