Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 przy Gothicu to wszystko wygląda jak beta
0
@Foro uja się znasz, gotowiec wychodzi taniej niż jakbyś składał samemu i sam sobie dobierasz komponenty do gotowca, chyba że masz czas polować na okazję ;)
0
@pazio23 a jak nie chcesz składać to gotowca na morele poszukaj
0
@pazio23 będę sprzedawał nówke grafe gtx 1660 za 1700 ziko na dniach, wszystko ci na niej pójdzie w niezłych ustawieniach
3
@Rust_Cohle A powiedziałeś im chociaż, bo jednostronnie się nie liczy
0
@Zoker rambla po meczu koloryzowane?
0
@AnnaMarianna kiełbase do wody umiem wrzucić i wstawić na kuchenkę też umiem
2
@BaroPodertos rare item, łatwiej fmsa wybonować
3
@Colon nie chodzi o lewego bo sam na siebie nie nakręca, za to takie kopyto borka.. A żeby ten lewy przegrał, byle temu borkowi gul skoczył, na takiej to jest zasadzie
6
@VegetaPolska czyli pół tego co musieli by za niego zapłacić psg, jak za darmo
32
Gdyby nie Boras i cała reszta dziennikarskiej cebuli z Polski, która się zesrała przy zasłużonej złotej piłce Messiego, to nie było by teraz takiego hejtu i beki z Lewego, to wszystko przez kopyto z Tajlandii.
9
@Cadafaz w pokoju na konsoli
1
A real i tak w końcu odpadnie, no bo ileż można na farcie lecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Panowie, no ale spójrzmy na pozytywy, Robercik znowu bez balona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
nanananana heeeeeeeeeeeej madrid good byeee
1
@Lionel_Messi10 Iniesta i Xavi, co wygrałem? tylko nie mów że znowu talon..
2
Jazda z prześcieradłami
5
już za 2h madrycka jaskinia zawyje
4
@MesQueUnClub96 żegnam
2
@Danny Gaucho trzeba poddymić bo o bułce się temat wyczerpał
4
@Deviler focha
0
@Zoker bredzisz cytując klasyka ;x
0
@KrystianR do tego czasu to się skapnie żeby tego nie nosić ^^
60
Gruby wraca a tu cyk Xavi jego też naprawia xD
0
@KrystianR już myślałem że starszego ;x
0
@KrystianR syna śledzisz? ;x
5
@Zoker ja nie wiem jak można mieć wątpliwości
1
@KSSniper Boli cię wielki Neymar?
1
@zodiak_10 za twarz