10

Jaki skandal, w piątek jakiś koncert zamiast Pottera.. ale za to za tydzień..

https://zapodaj.net/images/28848b985c99d.jpg

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Deraxium dzbaniarstwem mogę nazwać jedynie twoje nieprzeczytanie wątku, bo ja nie napisałem że mam i7, tylko pytam czy warto dołożyć kafla do i9 względem i7

4

@leviOsa ;ooooooo macki moderacji sięgają do tvnu

0

@Deviler xDDD

0

@Cule1234 trener pensja 30mln xDD

48

@PatrychoO w mcdonaldzie czasami lepsze dorzucają za free xD

2

@Rust_Cohle może chodziło o blowjoba

0

@Blantozaur masz wyżej linka jaką kupiłem, czy ludzka? Zależy od portfela ;f

0

@Blantozaur mam pcta z gtx 1660 i i5 11400f którego będę sprzedawał jak złożę tego(taki fortnite chodzi na najwyższych w 60fps, 100-120 w menu), kupiony 15 marca(miesiąc temu ;x ale do mocarnej grafy są potrzebne mocarniejsze bebechy) za 4700, mam fakturę, jak coś to pisz

0

@gumaz żółtek

2

@Bartek22 la liga znów wielka, atrakcyjność wzrasta, gwiazdy znów będą chciały przychodzić itd

1

@KarwanLaMasia Young leosia?

2

@MICHU2 no właśnie, bo ileż można na farcie jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ale dzisiaj to już napiwno real przegra, prawda? Prawda?!

4

@Rust_Cohle I TY piszesz o niezaśmiecaniu tematu XD

11

@Rust_Cohle jak się coś nie podoba to proszę usunąć konto

1

@Hubsao dobra to prześlijcie mi, ludzie mi tu ufają

0

@Rust_Cohle lepszy @Foro w garści, niż rust na dachu

2

@Kengo że bilet już kupiony, wy.. jeszcze dziś

1

@Rust_Cohle no i 2:0 szczypior ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Rust_Cohle ofkors, przewidziałeś wszystko jak janiama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle wpadłeś w pułapkę jak amator i nie możesz wygrać potyczki słownej, bo odpowiadając mi pomagasz ^^ wykorzystany jak dziewczyna na jedną noc

2

@Chaoss wykorzystałem typa żeby do gorących wejść, większa szansa że ktoś mi się wypowie na temat ^^
https://i.imgflip.com/1l8thn.jpg

1

@Chaoss co ty rusta nie znasz, to pod publiczkę wszystko ;x

2

@Rust_Cohle ty nafurany jakiś jesteś bo wyraźnie napisałem wyżej, że to ostatnia fifa jaka wychodzi xD

0

@Rust_Cohle prawie wgl nie gram bo mam wymaksowany skład ;x whats the point, teraz na totsy może się trochę przyswiruje

0

@Rust_Cohle fife się nie gra na pc, dwa że to ostatnia fifa jaka wychodzi ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?