Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jaki skandal, w piątek jakiś koncert zamiast Pottera.. ale za to za tydzień..
https://zapodaj.net/images/28848b985c99d.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Deraxium dzbaniarstwem mogę nazwać jedynie twoje nieprzeczytanie wątku, bo ja nie napisałem że mam i7, tylko pytam czy warto dołożyć kafla do i9 względem i7
4
@leviOsa ;ooooooo macki moderacji sięgają do tvnu
1
@MarcelNJ11 https://c.tenor.com/kTAk3igWNdsAAAAM/head-shake.gif
0
@Deviler xDDD
0
@AxelF https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i9-12900KS-vs-AMD-Ryzen-7-5800X3D/m1821519vsm1817839
no nie wiem
0
@Cule1234 trener pensja 30mln xDD
48
@PatrychoO w mcdonaldzie czasami lepsze dorzucają za free xD
2
@Rust_Cohle może chodziło o blowjoba
0
@Blantozaur masz wyżej linka jaką kupiłem, czy ludzka? Zależy od portfela ;f
0
@Blantozaur mam pcta z gtx 1660 i i5 11400f którego będę sprzedawał jak złożę tego(taki fortnite chodzi na najwyższych w 60fps, 100-120 w menu), kupiony 15 marca(miesiąc temu ;x ale do mocarnej grafy są potrzebne mocarniejsze bebechy) za 4700, mam fakturę, jak coś to pisz
0
@gumaz żółtek
2
@Bartek22 la liga znów wielka, atrakcyjność wzrasta, gwiazdy znów będą chciały przychodzić itd
1
@KarwanLaMasia Young leosia?
2
@MICHU2 no właśnie, bo ileż można na farcie jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ale dzisiaj to już napiwno real przegra, prawda? Prawda?!
4
@Rust_Cohle I TY piszesz o niezaśmiecaniu tematu XD
11
@Rust_Cohle jak się coś nie podoba to proszę usunąć konto
0
@Piorun https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3080ti-gaming-x-trio-12gb-gddr6x-rtx-3080ti-gaming-x-trio-5947955/
1
@Hubsao dobra to prześlijcie mi, ludzie mi tu ufają
0
@Rust_Cohle lepszy @Foro w garści, niż rust na dachu
2
@Kengo że bilet już kupiony, wy.. jeszcze dziś
1
@Rust_Cohle no i 2:0 szczypior ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Rust_Cohle ofkors, przewidziałeś wszystko jak janiama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle wpadłeś w pułapkę jak amator i nie możesz wygrać potyczki słownej, bo odpowiadając mi pomagasz ^^ wykorzystany jak dziewczyna na jedną noc
2
@Chaoss wykorzystałem typa żeby do gorących wejść, większa szansa że ktoś mi się wypowie na temat ^^
https://i.imgflip.com/1l8thn.jpg
1
@Chaoss co ty rusta nie znasz, to pod publiczkę wszystko ;x
2
@Rust_Cohle ty nafurany jakiś jesteś bo wyraźnie napisałem wyżej, że to ostatnia fifa jaka wychodzi xD
0
@Rust_Cohle prawie wgl nie gram bo mam wymaksowany skład ;x whats the point, teraz na totsy może się trochę przyswiruje
0
@Rust_Cohle fife się nie gra na pc, dwa że to ostatnia fifa jaka wychodzi ;x