Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle dj będzie zadowolony ;)
1
@Rust_Cohle lepszy od tych twoich konsol ;x a po upgradzie ta twoja PS bedzie mogła robić za podstawkę pod pc ^^
1
@Rust_Cohle chciałbyś żeby Ci się świeciła, no ale to za biedny sprzęt na takie bajery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Rust_Cohle xboxowcy nie mają problemów z tłem, poza tym Xbox to Microsoft, zawsze będzie lepszy ;x
1
@kulka rozwiń temat bo patrzę na userbenchmarku na te 2 procki i zasadniczo to większa różnica jest tylko w OC Multi Core Mixed Speed no i te 4 rdzenie/wątki
2
@Kinginiesta wy konsolowcy macie problem zmienić tło xD @Rust_Cohle
0
@Rust_Cohle daje, ale kupiłem mocarnego rtxa 3080ti i wypada zmienić procka pod niego(ten też da radę, ale może nie pokazać 100% możliwości), a co za tym idzie płytę, a ja nie będę się bawił w wymienianie część po części tylko sprzedam całego póki nówka
0
Opłaca się dokładać kafla do i9 12900k względem i7 12700k? Składam pod rtxa 3080ti
0
@tomek8756 pożyczyłem mu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11674952#comment-11674952
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@barcelonaLM instrukcje były niejasne
4
@RobsonPL owszem to moja oferta, negocjacje odbywały się pod osłoną tygodniowego bana, pierwszym dekretem będzie zwolnienie pana z moderacji a regulamin zostanie zniszczony
1
@Xpert77 jestem znajomym piaska
0
@barcelonaLM passata też mam
0
@SitvMen sprzedaje, nie dlatego że jest zły, tylko dlatego że chce żeby rtx pokazał 100% możliwości, z tego co sie orientowałem to procek do tak mocnej karty wypada zmienić na 12 generację, a ja mam tam płytę główną która obsługuje procki do 11 generacji, nie będę się bawił w wymienianie część po części, sprzedam póki nówka
0
Opłaca się dokładać kafla do i9 12900k względem i7 12700k? Składam pod rtxa 3080ti
2
@MesQueUnClub96 no kurłła mówię ci
10
@Cule1234 szkoda że za wszelką cenę nie chciał najlepszego w historii
1
Ile ta rozprawa Deppa będzie trwać? To już jest finalna że kilka dni trwa?
1
@Rust_Cohle najgorzej
29
Ale to będzie chodziło z Roberto
2
@Pawci023x jaki i5?
9
@Messibestplayerintheworld no jak my mamy się naprawiać szrotem z united to kaplica.. wara od frenkiego
1
@Rust_Cohle za 25
0
Ja to mam kurłła szczęście.. ide do fryzjera, patrzę jakaś nowa no ale nic, mówię dzień dobry i siadam, tamta coś odburknęła. W końcu podchodzi i pyta jak, no to mówię boki trójką, baczki z uchem.. boki zrobiła po czym się mnie pyta: prosto czy kosa ^.^ i już wiedziałem że komunikację wuj strzelił bo mnie ukrainka tnie.. w trakcie w maszynce oczywiście bateria padła, tamta 3x wkładała i wyciągała kabel z maszynki.. nie dość że mnie za kudły ciągła jak cięła górę to oczywiście jeszcze grzywkę spieprzyła, a nim się obejrzałem ta mi jakiś żel na włosy kładzie, mówię kurłła na xaviego mnie robi.. a jak już kończyła to jakaś baba wlazła i co? znalazła się fryzjerka polka na zapleczu, a ja się barowałem z typiarą co ni panimaju..
12
@Herato 70 + eto'o w tamtych latach to było złodziejstwo
0
@AmigoBlancos patrz Emerson xD
10
@D10SLEO tylko hejterzy są przeciwni
0
@Pawci023x na morele popatrz
0
@derlysy1979 i to jest ta przystępna cena? Nie przedłużył czasem automatycznie klub mu kontraktu?
0
@BART97 pokaż mi prawego obrońcę w przystępnej jak dla nas biedaków cenie na rynku, który będzie lepszy od desta