Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
wszyscy się śmiali że lewy wygrał andruta, a to procesor i9 12900k był
https://www.chip.pl/wp-content/uploads/2021/10/Pierwsze-Intel-Core-12.-generacji-juz-u-klientow-22-1.jpg
0
@messi564 biedronka
2
@MesQueUnClub_87 no właśnie, przeproś go
1
@Rust_Cohle prawdziwy polak nie zapomina
2
@Rust_Cohle a więc zwycięstwo, tak myślałem że zmiękniesz
2
@Jakchcesz @Rust_Cohle https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1639816540a1ODR6hnw45hI11F9mKbtD.gif
7
@Jakchcesz lepsza pomarszczona dłoń niż jego gładki mózg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Jakchcesz o, a to akurat zabawne że pytasz
https://zapodaj.net/images/3b52ff9f3877d.jpg
xD
1
@Jakchcesz no skoro namawiasz na pottera..
0
@Munio wszystko
2
@doc Ja tam wolę Grimaldo i tak
0
Bez przeginki, bo jak się okaże drugim Puigiem to kaplica
0
@MarioVeB! tylko tylu mi się chciało wklejać
6
@MarioVeB! https://zapodaj.net/images/28848b985c99d.jpg
chyba oczywiste
14
@Rust_Cohle @Święty Leoś:Més que un club - to więcej niż klub, to jeszcze trochę teatru.. Lubię pluć w strone ławki Królewskich i kopać piłke w strone ich kibiców. A wgl to lubie czekać na białych pod stadionem żeby troche powyzywać ich od marionetek Mou, ehh... ciężk
1
@DaPidejpi ano wyborny, bo mój (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@ForcaMilosz ludzie wchodzą tylko po to żeby ją zwyzywać
0
@Survier widzów przyciągnęła sheeya bo jest wielka i ma fajną dupe, ot co
1
@Survier bzdura, ta cała laluna to noname, sheeya się buja z gimperem
0
@kuz ma kontuzje, walka pod znakiem zapytania
0
@Antimadridista_WR A to nie może? W sensie jako kolejna zmiana wykorzystana?
6
@macio_944 co się odwlecze.. wracamy za tydzień
https://zapodaj.net/images/28848b985c99d.jpg
;)
6
@Emhyr fur deutschland
1
@Firestone potwierdzam, to ze mną to spotkanie
8
@Esteban_ KURŁA !!! Kurłaaaaaaaaa !!! Co tam się dzieje !!!!!!!!!!!
10
@Kapitan hawk https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11684746#comment-11684749
sugerujesz coś o tutejszej redakcji? :)
3
@Rust_Cohle przecież już wyszedłem
5
@PatrychoO twitty mai staśko
1
@kuz jak bym się tak nie napalał na tego soldado
18
Raiola, 28.04.2022 koloryzowane
https://pobierak.jeja.pl/images/f/0/9/15522_zginales.jpg