1

1

@Suzu ale nikt im nie będzie określał wartości zawodnika, tylko postawi sufit którego przekroczyć nie będą mogli, 222mln za Neymara 5 lat temu było nie do pomyślenia, teraz to się wydaje norma

3

@Blanco16 możesz się nie doczekać, fifa się kończy w tym roku, ea nie będzie dalej bulić za nazwę ;x

5

@MesQueUnClub96 banda złodziei decydentów z lewusem na czele

0

@norbo80 to niech im płacą sponsorzy

1

@kkbarca szpadel

0

@TheNekro94 dobrze że przypomniałeś, teraz zrobimy runa pod bractwo

2

@BART97 takich jak ty też za wiele nie widać, więc jest nadzieja

1

@BART97 nie ma argumentów dla ludzi, którzy wrzucają wszystkich do jednego worka

1

Jak tak to zły Raiola, ha tfe niech grubas idzie do psg, a jak co do czego to panie jakie progi, jakie ograniczenia, niech krado co popadnie, co w rączki wpadnie, a passata też byś chciał w widełkach? Albo papier do dupy? Hm? Hmmmm?!

0

@tristan87 no właśnie, nieźle odleciałeś

1

@AnnaMarianna skok z dywanu na podłogę

0

@IronSanHybrid A to dobrze powiedziałeś z tymi graficznymi ;) górny próg i tyle, jak używana to się znajdzie taniej

1

@BART97 xD zgłoście się wszyscy do Choroszczy, tylko po kolei żeby nikogo 2x nie wzięli

2

@BART97 co ty mi tu porównujesz, pralnie piłkarskich pieniędzy do bułek w piekarni xD nawet w fifie wprowadzili wiedełki za ile możesz sprzedać kartę minimum i ile maksimum, żeby ludzie nie przelewali coinsow

1

@AdiKingu96 nie miał by kto kraść

0

@OsamaDembele u mnie nie wieje, u mnie nafiertala

3

Najwyższy czas żeby się ktoś wziął za tą zasraną mafię piłkarską, powinno być odgórnie ustalone, że cena transferu nie może przekroczyć tyle i tyle, pensja nie może przekroczyć tyle i tyle, premia nie może przekroczyć tyle i tyle, bonus dla agenta nie może przekroczyć tyle i tyle, skończyło by się licytowanie, a zaczął by się projekt sportowy, piłkarska utopia.. a potem się obudziłem.

5

Powinno być odgórnie ustalone, że cena transferu nie może przekroczyć tyle i tyle, pensja nie może przekroczyć tyle i tyle, premia nie może przekroczyć tyle i tyle, bonus dla agenta nie może przekroczyć tyle i tyle, skończyło by się licytowanie, a zaczął by się projekt sportowy

0

@DonMatteo901 Frankfurt > Real, z matematyką się nie dyskutuje

22

@Emhyr Frankfurt > Real, prosta matematyka

0

@AnnaMarianna na waleta

5

@RobiS jak w ekstraklasie

0

@KmN że b8 jest w kurłłe większy w środku nawet w sedanie, a i spalanie w dieslu 4-5l, chyba że jeździsz byle jak to do 6

0

@KmN za tyle to masz passata b8 pikobelo a nie jakieś 10 letnie

21

Paczka się gdzieś zawieruszyła po drodze, ale w końcu po 5 latach przyszedł ten Dembouz co go zamawialiśmy z BvB ;x

1

@Kondziubarca ale że sam elemelent interweniował to kurłła

0

@Mario96w ironowi nie przetłumaczysz

0

@FCB_dimiC poszukaj na pornhubie

0

nanananan bye bye

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?