Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi neymar w tej sytuacji by chyba zszedł
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/08/27/article-0-14B07761000005DC-136_468x578.jpg
1
@Suzu ale nikt im nie będzie określał wartości zawodnika, tylko postawi sufit którego przekroczyć nie będą mogli, 222mln za Neymara 5 lat temu było nie do pomyślenia, teraz to się wydaje norma
3
@Blanco16 możesz się nie doczekać, fifa się kończy w tym roku, ea nie będzie dalej bulić za nazwę ;x
5
@MesQueUnClub96 banda złodziei decydentów z lewusem na czele
0
@norbo80 to niech im płacą sponsorzy
1
@kkbarca szpadel
0
@TheNekro94 dobrze że przypomniałeś, teraz zrobimy runa pod bractwo
2
@BART97 takich jak ty też za wiele nie widać, więc jest nadzieja
1
@BART97 nie ma argumentów dla ludzi, którzy wrzucają wszystkich do jednego worka
1
Jak tak to zły Raiola, ha tfe niech grubas idzie do psg, a jak co do czego to panie jakie progi, jakie ograniczenia, niech krado co popadnie, co w rączki wpadnie, a passata też byś chciał w widełkach? Albo papier do dupy? Hm? Hmmmm?!
0
@tristan87 no właśnie, nieźle odleciałeś
1
@AnnaMarianna skok z dywanu na podłogę
0
@IronSanHybrid A to dobrze powiedziałeś z tymi graficznymi ;) górny próg i tyle, jak używana to się znajdzie taniej
1
@BART97 xD zgłoście się wszyscy do Choroszczy, tylko po kolei żeby nikogo 2x nie wzięli
2
@BART97 co ty mi tu porównujesz, pralnie piłkarskich pieniędzy do bułek w piekarni xD nawet w fifie wprowadzili wiedełki za ile możesz sprzedać kartę minimum i ile maksimum, żeby ludzie nie przelewali coinsow
1
@AdiKingu96 nie miał by kto kraść
0
@OsamaDembele u mnie nie wieje, u mnie nafiertala
3
Najwyższy czas żeby się ktoś wziął za tą zasraną mafię piłkarską, powinno być odgórnie ustalone, że cena transferu nie może przekroczyć tyle i tyle, pensja nie może przekroczyć tyle i tyle, premia nie może przekroczyć tyle i tyle, bonus dla agenta nie może przekroczyć tyle i tyle, skończyło by się licytowanie, a zaczął by się projekt sportowy, piłkarska utopia.. a potem się obudziłem.
5
Powinno być odgórnie ustalone, że cena transferu nie może przekroczyć tyle i tyle, pensja nie może przekroczyć tyle i tyle, premia nie może przekroczyć tyle i tyle, bonus dla agenta nie może przekroczyć tyle i tyle, skończyło by się licytowanie, a zaczął by się projekt sportowy
0
@DonMatteo901 Frankfurt > Real, z matematyką się nie dyskutuje
22
@Emhyr Frankfurt > Real, prosta matematyka
0
@AnnaMarianna na waleta
5
@RobiS jak w ekstraklasie
0
@KmN że b8 jest w kurłłe większy w środku nawet w sedanie, a i spalanie w dieslu 4-5l, chyba że jeździsz byle jak to do 6
0
@KmN za tyle to masz passata b8 pikobelo a nie jakieś 10 letnie
21
Paczka się gdzieś zawieruszyła po drodze, ale w końcu po 5 latach przyszedł ten Dembouz co go zamawialiśmy z BvB ;x
1
@Kondziubarca ale że sam elemelent interweniował to kurłła
0
@Mario96w ironowi nie przetłumaczysz
0
@FCB_dimiC poszukaj na pornhubie
0
nanananan bye bye