1

@Sulimo chyba kijem na plaży

2

@Sulimo i to jest ta twoja temperatura? ;x

9

hat trick asyst messiego :) wracaj królu

0

@tomek8756 nie może tylko przychodzić, czy otrzymywać nagród też?

0

@Medium city w dupę też cieszy

0

@Czajka90 glory glory manu! trochę się jeszcze przemęczym z krystyną i magłaja.. ale potem znowu będzie majster

0

@jacobFCB ja ich słucham bo lubię jak jest muzyczne pierdolnięcie if you know what i mean, a teksty widziałem no ale jak mówię, ja u nich nie szukam przesłania

0

@jacobFCB ja rammsteina nie słucham dla tekstu ;d a brzmieniowo mi nie siedzi

0

@Ferran to akurat średnie, ale du hast, sonne, haifisch, auslander, ohne dich, du riechst so gut, radio czy amerika top

0

@Czajka90 arsenal w dupe zawsze cieszy

1

@Danny Gaucho a co tu nie poleciało xD

1

@OsamaDembele ty nie

0

ktoś chętny na jakieś bekowe free gierki? gartic phone or something

1

Komentarz usunięty

2

@tomek8756 i niby gdzie te nagrania, bo z tego co widzę jest wojna informacyjna i jedni ściemniają i drudzy

0

@LionelM95 testowałem kilka wyższych ustawień w kilku grach, może być lepiej

0

@takisobiektos użyj argumentu, taka 3060 vs 3060 ti różnica potężna, 60ti vs 70 już mniejsza

0

@LionelM95 +- 3,5k, mój gtx 1,8k tyle że mój nówka

0

@LionelM95 sprzedam gtxa póki nowa, zwykła rtx 3060 odpada bo nawet 50% w effective speed różnicy z 3060 Ti

1

Namówiliście, RTX 3060 Ti czy RTX 3070?

0

Z Ferdinand-Vidic na Magłaja-Lindelof.. kurłła ile jeszcze będą mi United prześladować, Koulibalyego trza tam ściągnąć na dobry początek, ot co.

3

@masq dieta gofrowa

0

@IronSanHybrid buahahah xD

5

@FCB_dimiC z moich wynika że 80 dodało

0

@Aureczek 28.04, 05.05 i 18.05

0

@Nano22 jak nie ty to chyba @DaPidejpi ;x

3

@Hubsao już było takie podejście, typ zapraszał, a jak bodajże @Nano22 ? się zdecydował to tamten obsrał zbroje xD

3

@MesQueUnClub96 5 lat wcześniej powinni przyjść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?