Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo chyba kijem na plaży
2
@Sulimo i to jest ta twoja temperatura? ;x
9
hat trick asyst messiego :) wracaj królu
0
@tomek8756 nie może tylko przychodzić, czy otrzymywać nagród też?
0
@Medium city w dupę też cieszy
0
@Czajka90 glory glory manu! trochę się jeszcze przemęczym z krystyną i magłaja.. ale potem znowu będzie majster
0
@jacobFCB ja ich słucham bo lubię jak jest muzyczne pierdolnięcie if you know what i mean, a teksty widziałem no ale jak mówię, ja u nich nie szukam przesłania
0
@jacobFCB ja rammsteina nie słucham dla tekstu ;d a brzmieniowo mi nie siedzi
0
@Ferran to akurat średnie, ale du hast, sonne, haifisch, auslander, ohne dich, du riechst so gut, radio czy amerika top
0
@Czajka90 arsenal w dupe zawsze cieszy
1
@Danny Gaucho a co tu nie poleciało xD
1
@OsamaDembele ty nie
0
ktoś chętny na jakieś bekowe free gierki? gartic phone or something
1
Komentarz usunięty
2
@tomek8756 i niby gdzie te nagrania, bo z tego co widzę jest wojna informacyjna i jedni ściemniają i drudzy
0
@LionelM95 testowałem kilka wyższych ustawień w kilku grach, może być lepiej
0
@takisobiektos użyj argumentu, taka 3060 vs 3060 ti różnica potężna, 60ti vs 70 już mniejsza
0
@LionelM95 https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-RTX-3070-vs-Nvidia-GTX-1660/4083vs4038
dlatego
0
@LionelM95 +- 3,5k, mój gtx 1,8k tyle że mój nówka
0
@LionelM95 sprzedam gtxa póki nowa, zwykła rtx 3060 odpada bo nawet 50% w effective speed różnicy z 3060 Ti
1
Namówiliście, RTX 3060 Ti czy RTX 3070?
0
Z Ferdinand-Vidic na Magłaja-Lindelof.. kurłła ile jeszcze będą mi United prześladować, Koulibalyego trza tam ściągnąć na dobry początek, ot co.
3
@masq dieta gofrowa
0
@IronSanHybrid buahahah xD
5
@FCB_dimiC z moich wynika że 80 dodało
0
@Aureczek 28.04, 05.05 i 18.05
0
@Nano22 jak nie ty to chyba @DaPidejpi ;x
3
@Hubsao już było takie podejście, typ zapraszał, a jak bodajże @Nano22 ? się zdecydował to tamten obsrał zbroje xD
1
@MesQueUnClub_87 https://zapodaj.net/images/3df7cd9c6e719.jpg
także ten
3
@MesQueUnClub96 5 lat wcześniej powinni przyjść