Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweuwarrior musisz być twardy jak żelki z biedronki
0
@zadafcb oczy mi się same zamykały, żadna dupy nie urwała
1
1 noc wmki dupy nie urwała, walczyłem żeby nie zasnąć przez większość nocy, ale fajnie było zobaczyć Austina w akcji
1
@PatrychoO tyn co wymyślił, kick offa oglądać za darmo na yt xD to nie fejm ememej
0
@PatrychoO a stone cold na której
0
@FCB24 co nie zmienia faktu że oglądanie wwe po polsku jest iksDe
0
@Rust_Cohle idź oglądać ten swój balet mongolski
1
@Rust_Cohle ha tfe, nawet ten zdrajca Rollo lepszy, ale co Gisle porobił to jego
0
@Rust_Cohle na ruskich strimach, w tv leci z miesięcznym opóźnieniem
1
Przypominam że w ten weekend WMka, a do akcji powraca Stone Cold
0
@Rust_Cohle tapla się w błocie i drze morde, już nawet Oleg lepszy
1
@Rust_Cohle no przecież że Bjorn, Harald i Ubbe też przed Ivarem, jedyny który jest ZA Ivarem to Sigurd
2
@Rust_Cohle Ragnar
0
@tristan87 z telefonu
0
@LeoMessi1994 że stanowski ma śmierdziela
1
@Emhyr patrick vieira
1
@Worny a Messi > Lewy
24
@VamosRakieta Messi wkręci w ziemię tego całego Góralskiego jak Boatenga w 2015 i tyle będzie ze śmieszkowania
0
@MesQueUnClub_87 z tych co wymieniłeś to tylko vinicius chodzi ;x
0
@MesQueUnClub_87 tu nie chodzi o staty tylko o body type i traity + */*
0
@Pawci023x wgl 76k chodzi teraz xD z tymi traitami, statami i body type'em powinien chodzić po 500
0
@Pawci023x bo takie mu dali widełki, pozdro
2
@Lovalo szanujmy się
https://www.solojuve.com/media/com_easysocial/photos/166/306/364041db7f04bc4f2d1ba90e055e3518_thumbnail.jpg
0
@FCBMati10 i właśnie to odróżnia kibiców sukcesu i sezonowców od prawdziwych kibiców :)
0
@FCBMati10 boli factos? ma boleć, city klubik bez historii zbudowany na szejkach, manu dorobiło się przez lata sukcesów
2
@Rust_Cohle tak samo z city, wyjebongo w to że trenuje je guardiola, w anglii tylko manu i hatfu na sezonowców od city którzy się rozpłyną gdy odejdzie guardiola
0
@BartqRKO prościej by było po prostu zadać te pytania od razu tutaj ;f
2
@Wilczeq dzięki za info, z 10 minut zostało xD
0
@IronSanHybrid stone cold ma walczyć, narazie nie wiadomo czy jednorazowy powrót czy coś więcej
1
@IronSanHybrid np. tu
https://watchwrestling.ai/