Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 to niezły dani
6
Kurłła ale to będzie chodziło jak Messi wróci
0
@IronSanHybrid wuj z polityką, masz obrońcę za którego zaraz będą wołać po 100 baniek
0
Za późno się obudziliście
1
@IronSanHybrid a piniendzów to nie chcą dać
0
@krefi10 czyli dostał żółtą za koszulkę i żółtą za gacie? ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@VamosRakieta ale do swojej strzelaj
11
@kaamil1910 Ty sam jesteś Dest
2
ManU znowu będzie wielkie, muszą tylko wywalić Cristianu, Maguira, trenera i gościa odpowiedzialnego za transfery, potem już z górki
2
@Patrykl145 jak cały Tottenham
0
@333tricampeones333 kłoda z niego w fifie
factos
1
@Ghotti już się rozpędziłem w sensie ;x
1
@Tomek_TF już lecę
1
@tomek8756 beka beczka beczunia
0
@PatrykBarca przypomnij sobie kratownice albo poziomice barcelońską
2
@PatrychoO przecież nie jest zła
1
@Emhyr harry potter i kamień filo, a na pegasusie to chyba czołgi z tym orzełkiem lub strzelanie do kaczek
0
@marcin62 i prawidłowo że nie akceptują, oby klękania też nie akceptowali
0
@tristan87 jedna bestia do wjeżdżania w nogi messiego mniej ;f
0
@Chaoss słuchaj dopiero co gotowca zamawiałem i od razu przeszedł przez ręce znajomego fachowca, wszystko mi poustawiał, pokonfigurował i powgrywał co nowsze, a teraz przychodzi taki jeden z drugim i pieprzy coś że mu ikonki nie działają xD
1
@AllBundy well yes, but actually no
0
@qubson12345 zamiast się brać za coś na czym się nie znasz to zawołaj speca który ci to zrobi
1
@qubson12345 co ty bredzisz, właśnie się przesiadłem na 11 z 10 i jest git malina
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Qba2312 czyli Polak był na warunku zdany
1
@Qba2312 dlaczego przed znakami zapytania stawiasz spacje, a przed kropkami i przecinkami już nie ;x
0
@hayek no jak będzie doił to wybaczamy
3
no chyba że na śniadanie masz żelki z biedronki
1
@paweuwarrior musisz być twardy jak żelki z biedronki