Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Homeopata8989 nowy herb city i juve to gunwo w porównaniu do poprzedniego
1
@Rust_Cohle grunt że mamy jeszcze żużel no i Harrego Pottera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Narciarscy amigosi kurłła
1
@cules100pro g2nk
21
Kiedy chcesz dać zielonego, ale wyskakuje komunikat że komentarz nie istnieje.. ciężar
10
@BorzyKrzys pa to xD
4
@Corr brak statystyk w klubie będzie problemem, są nowe zasady zp
0
@VegetaPolska z którą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pics or didnt happen
0
@reloaded https://i.ytimg.com/vi/rplDqXjP8UU/hqdefault.jpg
0
@taris tym większy zysk, a z Emersonem to było eleganckie? ;x
2
@Kurkmen Jeśli oglądacie ale nie chcecie mu dać zielonego, to możecie zostawić zielonego tu
0
@Emhyr Powiem więcej, w przypadku sprowadzenia zostanie sprzedany jak Emerson
0
@Emhyr ideolo następca Alby
1
@Sysia11 na następny dzień jest już dostępna full powtórka na strumyku jak masz lagi ;f
2
@vangoor Jeśli Auba się naprawił, to Neymar tym bardziej, aczkolwiek nie wierzę w jego powrót już, bardziej Messi po 2 letniej przygodzie u przegrywów
2
Włosi swoje zrobili, stłukli wsioków w finale i starczy.
0
@Janiama wieżył?
0
Ale co porozlewał flaszeczkę na konferencji to jego
0
@KarwanLaMasia wpisz wardega na yt i ustaw ostatnia godzina są shoty
0
ale jakiś troll załatwił wardęge na live xD będzie blokada na yt i na twitchu za beniza
0
@bartulek98 A Koulibaly nie jest? rok kontraktu i młodszy :)
0
@Bobo25 na ruskich strimach już dawno, narazka przegrywy
0
@bartulek98 kurłła, biedny Auba i Alves, transfer do największego klubu już mu odjechał
1
@VegetaPolska jak fifa to ramires
4
@MesQueUnClub96 sanah > przester
0
@KmN ale ja mówię o passacie ;f
0
@KmN ponadto niskie spalanie i na 1 baku robisz z 1100-1200 przy normalnej jeździe
0
@KmN dorzuć do b8, wielgachne w środku jak cholera, nawet w sedanie
1
@Nazio87 kierowniku masz pożyczyć 10 baniek