0

and the new

1

kręcić nożką zgrabnie ooooo

2

blondi się trochu ogarnęła w 2 rundzie

1

@Danny Gaucho kurłła, ale że statham chodził z abstra

0

co ta blondi, wlazła ryjem na wszystkie ciosy, mega zawód

1

@marcin62 włodarz mówi kto powinien dostać, iksDe

4

@IronSanHybrid gdzie ty tam kibel widziałeś

3

@chavez 30-40 kg

1

@Mario96w gruby się wypiął jak na pornhubie, a tamten wjechał

1

gruby wystawił dupe i czekał

1

@IronSanHybrid Roberto też, bez względu na przedłużenie kontraktu, zasłużył za bramkę z PSG

0

no i naświnił i trzeba będzie sprzątać + spomował się bo ledwo go podarł mimo że nacięty xD

0

łoooo oooo oooo

0

no sid, jak ty mnie tera zaimponowałeś

0

no i na wuj wychodzi na ten oktagon jak nie walczy dzisiaj

1

kto by tobą dropsy nazwał

0

no i trafił świniak fartownie

0

szeliga upasiony świniak bez kondycji czy techniki

0

znachorka zara zadecyduje

2

trzyma się za szyję, a dostał w bara

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

propsować szeligę za sariusa to jak propsować hamiltona za barce

2

jaki ślub, chyba w piaskownicy

1

obstawiłem lucky puncha, ale tak myślałem że zasięg zrobi swoje

0

@Getek jak ktoś nie potrafi ogarnąć streama to musi bulić, narazka przegrywie

0

0

i na wuj za nim reszta lezie

4

@IronSanHybrid dlaczego picie jego starego ma być zależne od walki twojego starego

0

@piasqnfcb jak to bezbek, a werdykt faktycznie ujowy

6

@AlphaNumeric if you cant beat them, buy them

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?