Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Hubsao zapomniałeś o Barcy Bartomeu
1
@ranger3120 to też
4
@Ronaldinho10zMadrytu ja też ci coś wyjaśnię
2
Od dyscyplinarnego wy.,.,.,.,.,.,. Maguira i Cristiano powinna się rozpocząć rewolucja w Manu, bo to jest skandal co z tym klubem jest robione, niech ogarną napadziora z prawdziwego zdarzenia i w końcu załatają obronę, jakiś koulibaly, kounde, de ligt.. pełno świetnych nazwisk, a im kasy na pewno nie brakuje
0
@Firestone a w rublach?
0
@tbas to jak jak Alves, topowy prawy obrońca przez całą karierę
0
Skoro Auba się odbudował po okresie grania padaki, to dlaczego nie Neymar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AbelKabel Fati ma pewne miejsce w wyjściowej 11 szpital fc
0
@Sysia11 tu jestem
3
czerwonych nie dostają, to chociaż ich połamali ;x
2
@Yiamuiaijahaima już zrobił 5 zmian
1
ESCANDALO mówicie?
9
@Pawel13sz 50 za pomocnika.. gdzie my pomoc mamy obsadzoną najlepiej ze wszystkich formacji, wysryw jakiś a nie info
2
to akurat dobre
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2022/03/xF0hMyy0hS6uYlMI.jpg
1
@Medium ruskie strimy forever
1
@taris Fati to przejął pałeczkę po Dembele na L4, a Ferran niech się nauczy strzelać w bramkę regularnie, wtedy pogadamy o graniu na 9
15
Z tym Salahem to wydaje się zbyt piękne żeby było prawdziwe, nie ma co się napalać, aczkolwiek Ferran-Auba-Salah fajnie by chodziło
0
@Witekk10 nigdy jej nie widziałem
12
@adrian89 jak najbardziej, w poukładanej ekipie znowu będzie strzelać
0
Ależ to będzie chodziło po upgradzie
https://zapodaj.net/images/6b9754fa95109.png
Chyba się nawet będzie dało wejść do m1 ch1 Jinno na plu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Boli was potężny Dembele?
8
@Jakchcesz irony szczekają, dembele jedzie dalej
0
@IronSanHybrid co ma piernik do wiatraka?
0
@IronSanHybrid a widzisz tu moje zdanie? ;x
0
@IronSanHybrid Ale zarząd Barcelony nadal ma gdzieś twoje zdanie
0
@IronSanHybrid nikt nie pytał
37
@zodiak_10 a jak nie chcecie mu dawać zielonych to zostawcie zielonego tu
1
@Rewolucja123 tak będzie
0
Dawaj do nas Messi bo strzelać ni ma komu
1
@MesQueUnClub96 https://zapodaj.net/images/155b276b26dd0.png
hehe