5

@Hubsao zapomniałeś o Barcy Bartomeu

1

@ranger3120 to też

4

@Ronaldinho10zMadrytu ja też ci coś wyjaśnię


2

Od dyscyplinarnego wy.,.,.,.,.,.,. Maguira i Cristiano powinna się rozpocząć rewolucja w Manu, bo to jest skandal co z tym klubem jest robione, niech ogarną napadziora z prawdziwego zdarzenia i w końcu załatają obronę, jakiś koulibaly, kounde, de ligt.. pełno świetnych nazwisk, a im kasy na pewno nie brakuje

0

@Firestone a w rublach?

0

@tbas to jak jak Alves, topowy prawy obrońca przez całą karierę

0

Skoro Auba się odbudował po okresie grania padaki, to dlaczego nie Neymar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AbelKabel Fati ma pewne miejsce w wyjściowej 11 szpital fc

0

@Sysia11 tu jestem

3

czerwonych nie dostają, to chociaż ich połamali ;x

2

@Yiamuiaijahaima już zrobił 5 zmian

1

ESCANDALO mówicie?

9

@Pawel13sz 50 za pomocnika.. gdzie my pomoc mamy obsadzoną najlepiej ze wszystkich formacji, wysryw jakiś a nie info

2

1

@Medium ruskie strimy forever

1

@taris Fati to przejął pałeczkę po Dembele na L4, a Ferran niech się nauczy strzelać w bramkę regularnie, wtedy pogadamy o graniu na 9

15

Z tym Salahem to wydaje się zbyt piękne żeby było prawdziwe, nie ma co się napalać, aczkolwiek Ferran-Auba-Salah fajnie by chodziło

0

@Witekk10 nigdy jej nie widziałem

12

@adrian89 jak najbardziej, w poukładanej ekipie znowu będzie strzelać

0

Ależ to będzie chodziło po upgradzie
https://zapodaj.net/images/6b9754fa95109.png

Chyba się nawet będzie dało wejść do m1 ch1 Jinno na plu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Boli was potężny Dembele?

8

@Jakchcesz irony szczekają, dembele jedzie dalej

0

@IronSanHybrid co ma piernik do wiatraka?

0

@IronSanHybrid a widzisz tu moje zdanie? ;x

0

@IronSanHybrid Ale zarząd Barcelony nadal ma gdzieś twoje zdanie

0

@IronSanHybrid nikt nie pytał

37

@zodiak_10 a jak nie chcecie mu dawać zielonych to zostawcie zielonego tu

1

@Rewolucja123 tak będzie

0

Dawaj do nas Messi bo strzelać ni ma komu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?