Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
queen of tap out xD
4
@Kurkmen z czego się mają cieszyć jak po butach polecieli xD
1
xD obaj na combosa polecieli
0
@Joe_Pesci się w swoim pocie chyba
0
@Colin94 ja pukam, ty pytasz ;x
1
@clyde albo za dzieciaka się wbijało łyżkę w danonka i do zamrażarki
0
@Criss18Barca dodaj sobie jeszcze jakie ceny były przy twoich nazwiskach wtedy, a jakie by były teraz i czy przyszli w 1 okienko
0
@clyde stracciatella
0
@tristan87 I tak to zobaczysz, najmana też nikt nie lubi a każdy widział akcję jak wolał za stanowskim itd
0
@Colin94 elemelent weźmie to pod uwagę gdy się spotkacie w formularzu odwołań
0
@tristan87 dlatego obejrzysz za darmo na ruskich strimach jak każdy
0
@Kengo jaś odklepie w pierwszej rundzie bez kontaktu, żeby położyć podwaliny pod rewanż
0
@AlexDark00 pewnie oglądasz jego mecze co weekend
0
@Criss18Barca juz było, digne, alcacer, gomes ;)
0
@Herato Alves to numer 4 bezapelacyjny za Messim, Xavim i Iniestą
3
@MrPGG msn na last dance
4
@P33ck gryll
0
@Azi nie nasz
3
̶G̶d̶z̶i̶e̶ ̶j̶e̶s̶t̶ ̶k̶r̶z̶y̶ż̶ ̶ Gdzie jest herb
1
@Janas11224 to czemu piszesz że też tak masz jak nie wiesz co to
2
A co jeśli Szawi kazał Ferranowi strzelać jak Morata którego nie dostał
0
@BaroPodertos słuchaj irona to będziesz zimną wodę pić
0
@Deviler lepszy od golda na każdej pozycji
1
@Bocheno1 doda bodajże mówiła że pierwsza pójdzie
2
@SteuerFreiMoney nie piję kawy i nie palę fajek
0
Pobłyskało się 5 minut i wielkie halo, jak w sylwestra, świzdu gwizdu
0
no i się zesrali
1
@IronSanHybrid apeluje
2
@AmigoBlancos przez tych złodziei decydentów
1
@stone80 da się, odpalasz ultimate team i grasz na fekira i benzeme