Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos przynajmniej umarł z ręką na ślicznym tyłeczku
1
@Jakchcesz no napiwno PSG chciałoby sprzedać Mbappe
0
@Gaz nic nie zrobią, film jest darmowy na yt i można na niego reagować, to nie ppv jak gala fame mma
7
@Fenelon Vinicius wyżej od Haalanda? xD
0
@Homeopata8989 dopóki grał w atletico madryt to był najlepszym śo na świecie
0
@Gaz
coś jeszcze? ;x
1
@Gaz https://cdn.boop.pl/uploads/2022/06/1PHeiferrf.jpg
https://cdn.boop.pl/uploads/2022/06/yYnamburf.jpg
panimaju?
1
patrzcie jakie złodzieje, ciekawe kiedy stanoski nagra
6
@BART97 no przecież napisałem że będzie żonglować piłkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Sulimo za głoszenie herezji chyba się znajdzie jakiś punkt w regulaminie na ciebie
7
@juliacicha z elemelentem
6
@BART97 odpali streama na którym będzie żonglować piłkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie skończy dopóki z donejtów się nie spłaci dług
0
@Foro ty umiesz czytać? ;x
1
@Azacca a hejterzy i tak powiedzą że kick off glitch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Azacca puchar serie a, pierwszy gwizdek a ja biegnę na pałę do przodu a nuż się uda, robił głupie wślizgi więc przeszedłem wszystkich i gol w 1 minucie, koniec meczu xD
2
Kolejny happy end w fifie
https://zapodaj.net/images/f671b306ee475.jpg
4
@Kgorecki2500 a najman by powiedział że przecież tam nikogo nie ma
2
@Danny Gaucho albo dup ciemiężyciel
0
@Hubsao że niby teraz nie jest? ;x w telefonie, w padzie, w wiatrakach na baterie itd
0
@Cwaniak4 oczywiście, korzystając z okazji mam też passata b8
1
@Lionel_Messi10 To tak jak Mbappe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Lionel_Messi10 Xavi podobno sobie nie wyobraża budowania składu bez niego
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Azi to nie są tanie rzeczy
2
cholerne lato, 10 jeszcze nie ma a już nie idzie w chałupie wytrzymać i klime trza odpalać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakub1513 rzeczy
72
to agent ma akceptować czy zawodnik..
1
@MesQueUnClub_87 suarez
0
@MesQueUnClub_87 co którego, na jaką pozycję
7
@AmigoBlancos znowu faks wam nie działa?