2

@Mario96w tylko nie googluj czasem strip shogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Mario96w panie, dobrze że cię na rule34 jeszcze nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rhaan ah shit, sorry, literówka

2

@Kondziubarca no i gitara

0

@Sulimo a ona? ;x

0

wszystko wskazuje na to że obsrali zbroje po hejcie na to jak potraktowali wielkiego inkwizytora bo wrócił cały i zdrowy xD wgl o wuj chodzi że qui gon przebity mieczem umiera, a taki łysy inkwizytor czy ta reva sobie dalej żyją od tej samej rany ;f kolejne flash backi z order 66, kolejna bitka obi wana z anakinem, reva zezłomowana przez vadera, vader chwytający statek i rozrywający go mocą najs

0

4 odcinek kenobiego not bad, ale mogło być lepiej
spoilery w odp

2

@Roni/VEB jak na podwójny przypał przystało

2

@blazeq i te limity też w sumie można by wywalić/wydłużyć

2

@AnnaMarianna do 5 minut kasacja, do 15 edycja

2

tak się kończy zatrudnianie funfli z kanału sportowego

2

@AlexDark00 otwórz bagażnik

3

@Sulimo a co się będziemy rozdrabniać, biere lwa i będę do niego wołał kici kici taś taś

3

@Kgorecki2500 żadnego

1

@MesQueUnClub96 grunt że dostaje na pyre

1

1

@clyde Ezio Audi and Edziu Kenway, top odsłony AC

2

@AllBundy a pedri 27

2

@juliacicha elemelent łaskawca dał ci wywiad? ;o

1

@damianex10 trenują takie gunwo a potem się dziwią że bramki tracą

5

@Mario96w za darmo to uczciwa cena

16

ta barca to nieźli rasiści są, black lives matter chcą przehandlować.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Ludzie dajcie se siana z tym Bernardo, sam Koulibaly i Lewy to po 35mln za łebka czyli jakieś 70mln, a w kolejce do podpisania już czekają Kessie i Christensen, sprzedaż De Jonga nic nie pomoże, a z tego co pamiętam to i tak kwotę z transferu możemy tylko w niewielkiej części przeznaczyć na transfery. Niech się skupią na tych dźwigniach a nie Bernardo za którego trzeba będzie zabulić pewnie tyle co za Lewego i Koulibalego razem.

0

@Medium Bulbasaur

0

@tomek8756 gra o tron

0

@LaRoja przestań kasować historię

0

@Uukasz_93 okulista ci powie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@paweldunajecfcb że kanał sportowy to głąby

0

@Kinginiesta mi nie kazali i żyje ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?