Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w tylko nie googluj czasem strip shogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Mario96w panie, dobrze że cię na rule34 jeszcze nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rhaan ah shit, sorry, literówka
2
@Kondziubarca no i gitara
0
@Sulimo a ona? ;x
0
wszystko wskazuje na to że obsrali zbroje po hejcie na to jak potraktowali wielkiego inkwizytora bo wrócił cały i zdrowy xD wgl o wuj chodzi że qui gon przebity mieczem umiera, a taki łysy inkwizytor czy ta reva sobie dalej żyją od tej samej rany ;f kolejne flash backi z order 66, kolejna bitka obi wana z anakinem, reva zezłomowana przez vadera, vader chwytający statek i rozrywający go mocą najs
0
4 odcinek kenobiego not bad, ale mogło być lepiej
spoilery w odp
2
@Roni/VEB jak na podwójny przypał przystało
2
@blazeq i te limity też w sumie można by wywalić/wydłużyć
2
@AnnaMarianna do 5 minut kasacja, do 15 edycja
2
tak się kończy zatrudnianie funfli z kanału sportowego
2
@AlexDark00 otwórz bagażnik
3
@Sulimo a co się będziemy rozdrabniać, biere lwa i będę do niego wołał kici kici taś taś
3
@Kgorecki2500 żadnego
1
@MesQueUnClub96 grunt że dostaje na pyre
1
@MesQueUnClub96 apropo lewusa
https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Lewus
1
@clyde Ezio Audi and Edziu Kenway, top odsłony AC
2
@AllBundy a pedri 27
2
@juliacicha elemelent łaskawca dał ci wywiad? ;o
1
@damianex10 trenują takie gunwo a potem się dziwią że bramki tracą
5
@Mario96w za darmo to uczciwa cena
16
ta barca to nieźli rasiści są, black lives matter chcą przehandlować.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Ludzie dajcie se siana z tym Bernardo, sam Koulibaly i Lewy to po 35mln za łebka czyli jakieś 70mln, a w kolejce do podpisania już czekają Kessie i Christensen, sprzedaż De Jonga nic nie pomoże, a z tego co pamiętam to i tak kwotę z transferu możemy tylko w niewielkiej części przeznaczyć na transfery. Niech się skupią na tych dźwigniach a nie Bernardo za którego trzeba będzie zabulić pewnie tyle co za Lewego i Koulibalego razem.
0
@Medium Bulbasaur
0
@tomek8756 gra o tron
0
@LaRoja przestań kasować historię
0
@Uukasz_93 okulista ci powie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@paweldunajecfcb że kanał sportowy to głąby
0
@Kinginiesta mi nie kazali i żyje ;x