3

@Danny Gaucho wpisałem w google fcbarca burger i wyskoczyło xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11143254
pierwsza pozycja na google xD

9

@Cule1234 jak ma punkty to niech wymieni w żabce

1

@Kgorecki2500 cinko widzę, a do 10 daleko

1

@Jacu327 lol, jak ja tam linka do nuty na yt wstawiłem, i to z opisem xD

0

@Rust_Cohle tą kałużę przed bidulem nazywasz łazienką?

1

@Rastafarnianin 2013, to wina tuska

0

@Katalonbar główna? a co to? masz zakładke tiki taka

0

@Lodziara69 dzisiaj bez leosi na avku?

0

@Janas11224 a ja dzisiaj bylem na myjni za dyche hehe

6

bayern vs lewy xD spoilery z kenobiego


2

dobra sorry @MesQueUnClub22

6

@msmsms zostawcie już tego @MesQueUnClub_87 w spokoju

1

1

@Rust_Cohle prawie ci się udało, na szczęście jako doświadczony gracz fortnajta wiem że do ekipy wchodzi max 4 typa, a ty wymieniłeś 5

2

@koksik2700 to nie pijesz

0

@Rust_Cohle ty biedaku

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle na steam

0

@gorgota wywal tego kloca mullera i wsadź neymara

https://www.futbin.com/22/squad/8382152

0

@michal26 ale syf

0

@Rust_Cohle grasz czy za biedny jesteś

4

@IronSanHybrid "myśli" ale nakłamała

1

Gra ktoś w ultimate chicken horse?

1

@TR3YWAY ale nie taki namiot, a wódka to dla Ciebie na znieczulenie żebyś za bardzo nie krzyczał
( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@BaroPodertos ani to czerwone, ani to białe, czyja to ma być reprezentacja?

0

@ranger3120 znowu nic na niego nie mieli?.. za takie zamykanie to jest wuj w dupe

2

@Sulimo Azpilicueta move się zesra i comeback Alvesa xD

2

@Sulimo O ile go nie wcisną za Kounde do Sevilli xD

2

@Messibestplayerintheworld świetna gra, mój ulubiony moment


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?