Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Chaoss https://zapodaj.net/images/8b667679a6fbe.png
piękne czasy
10
@Abuk zdjęcia w naturalnym środowisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Ja wam już lata temu oczy otwierałem, to mnie wtedy wsadzili za głoszenie prawdy
https://zapodaj.net/images/e80ed423ad8fb.png
33
A to chyba te słynne szpilki cichej w bi ;x
https://zapodaj.net/images/117db350d4362.png
https://zapodaj.net/images/32735d6741dbd.png
https://zapodaj.net/images/89f6be5380b77.png
29
Ale jedno trzeba bi oddać
https://zapodaj.net/images/c3dde57a2cafe.jpg
faktycznie zapracował.. nielegalnym reklamowaniem twittera na rambli
https://zapodaj.net/images/418397f148849.png
https://zapodaj.net/images/9baf824376d3a.png
https://zapodaj.net/images/c2d979728029b.png
https://zapodaj.net/images/65cb1c1270a06.png
15
Elemelent gdy widzi ataki w stronę bi
https://zapodaj.net/images/8994e24a780b9.png
xD
1
@don'T.R.I.P.e wam się oczy otworzą, dopiero jak mi się zamkną
8
elemelent zapytany o dzisiejsze zamieszki i wycieczki pod adresem bi
2
@QAnon no przecież że w dieslu
2
@Qlimax86 kup czystą koszulkę i napisz do stanowskiego, coś ogarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@sonek passeratti b8 kurłła
1
@sonek w młynie
71
panie i panowie, dzieje się
https://zapodaj.net/images/3aa6d68dc2672.jpg
5
@blazeq dodajcie podgląd avatara przy zmianie avatara, żeby można było wypośrodkować obraz jak ma być wyświetlany, coś takiego jak na discordzie
2
@Rust_Cohle @DaPidejpi ja tylko na chwile
https://zapodaj.net/images/54f321daac590.png
narazka
17
Komentarz usunięty
4
@Luciano99 to ja zrobię plakat, tylko date zmienić trza
https://zapodaj.net/images/2f7015e8607da.jpg
6
@IronSanHybrid teczki odpalać to każden jeden by chciał, a swoich screenów to żodyn nie ma, a jak pan transu odpala teczki to nie ma wuja we wsi
3
@Rewolucja123 bi przestał wklejać i napisał coś od siebie
26
@juliacicha jedno słowo i odpalam teczkę na bi
0
@Danny Gaucho czy chodzi o segz
0
@tristan87 na szczęście składam się w 70% z wody
8
Z jednej strony świetnie że BI się żre z redakcją, a z drugiej zajebiście bo w końcu przestaną zp ustawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Boromir4 tymczasem alves: https://i.ytimg.com/vi/iX7_rtJPb8A/maxresdefault.jpg
6
i tyle było z tego waszego azpilicuety, transferem na po jest roberto
8
@Janiama hehe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sulimo bolą cię factos?
7
W końcu świetna pogoda
0
@ptrx mokra szmata na kark + wiatrak