Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle co ty mi tu za smęty puszczasz, dżangyl gerl
0
@Kusco15 ajtuj po co ci głowa
- jem niom
3
@Kapitan hawk była szybka pacyfikacja, elemelent mu zrobił willa smitha
0
@Janas11224 wujnia z grzybnią
0
szybko poszło
0
@Encore oczywiście, w 6 lat zrobił prawie identyczne liczby jak Van Persie w 8 lat w Arsenalu, a chyba nikt nie ma wątpliwości co do bycia "legendą" przez RVP
3
@Kgorecki2500 żeński nie ma siodełka
0
@Rust_Cohle i bardzo dobrze, największa parówa w serialu po sigurdzie
0
@ProMILs ja tylko przypominam że auba to nominalny skrzydłowy który został przesunięty na n, a raczej nie będzie siedział na ławie nawet po przyjściu lewego
4
https://pbs.twimg.com/media/FVdEVCFaIAEi0Pu?format=png&name=small
okienko xD
0
@VegetaPolska chyba w (__).(__)
1
@Mario96w ty a ta kasia to faktycznie bot czy aktorka xD
0
@doc co się dziwić, w polsce dobrobyt to wracają
0
oh no, anyway
2
@Walker pół dupy zza piacha
3
@MateuszDoniec 24 dni w serwisie, powiedz lepiej jaki nick miałeś wcześniej mulciaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Pawel13sz nie jest tyle wart, 60 to już duża kwota
3
I cyk last dance Messiego i Neymara znowu realny, zaraz powrót sami wiecie kogo i lecimy z tematem
0
@Worny razem z Messim na last dance
4
@Stagiryta filman
21
Laporta między wierszami mówi że zamyka ten pierdzielnik i startujemy w formule 1
1
@Luciano99 no przecież sprzedam przez słupa takiego jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dobra działa xD kurłła trza go szybko sprzedać, może się nikt nie kapnie xD
1
@TheNekro94 ale to ten za 5k, nowy dopiero zamawiam xD
6
Oho burza u mnie, błysło się za oknem, a komputer zgasł xD teraz mam disc checking.. a mówili wyłącz ten kąkuter bo burza idzie..
2
Laporta a ty co myślałeś, że kopniesz w dupe Messiego i Alvesa a my potem będziemy dla ciebie z wakacji wracać? chillera utopia a ty się tam kiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid mam, bo w odrożnieniu od ps'a jeszcze się nie rozleciała :) a pc'ta sam byś chciał, no ale cię nie stać na windowsa i jak się zbieramy na gierki to tylko ciebie nie ma i zawsze ta sama wymówka że windowsa nie masz ;x
0
@IronSanHybrid tak to już jest jak się gra na konsoli gorszego sortu czyli playstation, na xboxie pikobelo żadnych problemów wszystko cacy
0
@don'T.R.I.P.e panie kurłła, braknie na tą koszulkę dla bi co jej nie dostał
3
@Rust_Cohle jak już w googlach jest to serwis przepadł