0

@Rust_Cohle co ty mi tu za smęty puszczasz, dżangyl gerl

0

@Kusco15 ajtuj po co ci głowa
- jem niom

3

@Kapitan hawk była szybka pacyfikacja, elemelent mu zrobił willa smitha

0

@Janas11224 wujnia z grzybnią

0

szybko poszło

0

@Encore oczywiście, w 6 lat zrobił prawie identyczne liczby jak Van Persie w 8 lat w Arsenalu, a chyba nikt nie ma wątpliwości co do bycia "legendą" przez RVP

3

@Kgorecki2500 żeński nie ma siodełka

0

@Rust_Cohle i bardzo dobrze, największa parówa w serialu po sigurdzie

0

@ProMILs ja tylko przypominam że auba to nominalny skrzydłowy który został przesunięty na n, a raczej nie będzie siedział na ławie nawet po przyjściu lewego

0

@VegetaPolska chyba w (__).(__)

1

@Mario96w ty a ta kasia to faktycznie bot czy aktorka xD

0

@doc co się dziwić, w polsce dobrobyt to wracają

0

oh no, anyway

2

@Walker pół dupy zza piacha

3

@MateuszDoniec 24 dni w serwisie, powiedz lepiej jaki nick miałeś wcześniej mulciaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Pawel13sz nie jest tyle wart, 60 to już duża kwota

3

I cyk last dance Messiego i Neymara znowu realny, zaraz powrót sami wiecie kogo i lecimy z tematem

0

@Worny razem z Messim na last dance

4

@Stagiryta filman

21

Laporta między wierszami mówi że zamyka ten pierdzielnik i startujemy w formule 1

1

@Luciano99 no przecież sprzedam przez słupa takiego jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dobra działa xD kurłła trza go szybko sprzedać, może się nikt nie kapnie xD

1

@TheNekro94 ale to ten za 5k, nowy dopiero zamawiam xD

6

Oho burza u mnie, błysło się za oknem, a komputer zgasł xD teraz mam disc checking.. a mówili wyłącz ten kąkuter bo burza idzie..

2

Laporta a ty co myślałeś, że kopniesz w dupe Messiego i Alvesa a my potem będziemy dla ciebie z wakacji wracać? chillera utopia a ty się tam kiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid mam, bo w odrożnieniu od ps'a jeszcze się nie rozleciała :) a pc'ta sam byś chciał, no ale cię nie stać na windowsa i jak się zbieramy na gierki to tylko ciebie nie ma i zawsze ta sama wymówka że windowsa nie masz ;x

0

@IronSanHybrid tak to już jest jak się gra na konsoli gorszego sortu czyli playstation, na xboxie pikobelo żadnych problemów wszystko cacy

0

@don'T.R.I.P.e panie kurłła, braknie na tą koszulkę dla bi co jej nie dostał

3

@Rust_Cohle jak już w googlach jest to serwis przepadł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?