Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron tetriandoch
4
@Karokilla winna zawsze jest kobieta
1
@gumaz odsiew
20
Terrorysta z Barcelony
5
@LambiPL straty w padach są wpisane w cykl fify
0
@LambiPL za dużo razy dostał bułę :) ale nadal chodzi, tyle że do fify to już nie bardzo ;x
8
@Pilka_jest_okragla lol, suarez mats bravo rakitic 14/15 i mathieu też był solidny
4
Nie no nie wyczymie z tym padem zasranym, nie dość że kabel już nie ładuje to jeszcze sami się zawodnicy przełączają, koniec z tobą, jadę po nowy
0
@Mario96w on już nią jest
2
@Archie no i Vlahovic w Juve
8
@Nano22 Fati srati, mnie interesuje to co na boisku, a na boisku go nie ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MICHU2 to chyba dawno w fife nie grałeś, overall spada jak zawodnik jest nieużywany
7
@Kgorecki2500 A mówiłem żebyś na tym nimbusie 2000 nie leciał
15
@barteq teraz już z górki do piachu
3
@don'T.R.I.P.e wiadomość? jaka wiadomość?
https://zapodaj.net/images/a2adee73c68b9.png
( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@PatrychoO co za idiota, jakby pomyślał to by go rozjechał, a ten się zatrzymał, jeszcze się wrócił zaciągnąć hamulec xD
0
stary dobry humor :P
2
@FC1899Barca tam pisze francuskim napastnikiem
3
@mekston https://zapodaj.net/images/8ffcb78ed0b5d.jpg
także ten :P
0
@ranger3120 chciałaby
5
@MesQueUnClub_87 bo fifa się kończy
7
no i wszystko jasne
https://zapodaj.net/images/4c7d6d86dcd90.jpg
3
@kuz jaka znowu burza, na pewno jesteś w polsce? ;x
0
zorganizowali to na jakimś zadupiu opuszczonym żeby ich nie znaleźli xD
1
@wpwelement już się nie tłumacz tylko tego wywiada udzielaj i nie zapomnij wymienić kogo nie lubisz a kogo byś zbanował
0
a ci się znowu ważą ;x
0
@Danny Gaucho wszystkie smakowe to shit
2
Wpisałem w google elemelent i wiecie czego się dowiedziałem?
Że elemelent dostał bana w csie po 2 latach przerwy, że ma kanał na jutubie w którym plisuje o suby oraz wiersz o ameliniumowym elemelencie
https://zapodaj.net/images/1657499b13f4e.jpg
12
@Sulimo chcesz zobaczyć jeszcze jednego ptoka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)