Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sau_Ron aż się chce przytoczyć klasyka
1
@CZAJUN_119 bo jak ktoś nie robi gola/asysty na mecz to już jest skończony, ta? xD rozpieścił was ten Messi, 19 goli/asyst w 32 meczach to świetny wynik
0
@Encore z karnego cristiano też nie
9
Neymar
2021/2022 32 mecze 13 bramek 6 asyst
2020/2021 45 meczy 25 bramek 15 asyst
2019/2020 32 mecze 20 bramek 11 asyst
a hejterzy i tak powiedzą, że skończony brazol do mlsu
5
@MesQueUnClub96 23 mecze, 13 bramek i 1 asysta, sam jesteś zajechany
1
@pele1282 jeszcze trochę i czesiu zrobi el przysiado z repki
1
@Kondziubarca jak tam po prawej messi będzie
2
@Nazio87 Auba who?
0
@burixgm powiem więcej, Messi, Neymar i Xavi są na tej samej planecie co ewidentnie wskazuje na nieuchronny last dance
0
@RomanHoffer w sumie nieśmieszne, cofam
0
@Encore no i gdzie będzie grał? Son-Kane-Kulu raczej first choice, no chyba że Kane gdzieś idzie
1
@Encore oni się dogadają a potem frenkie zrobi stop, teraz węgorz
0
@PatrykBarca fuszermiszcza chyba
1
@Ali3231 dymaj hejterów Frenkie, jak Umtiti potrafił zostać to ty też dasz radę
2
@hayek górniak = 7
3+8=11
711
1
@Drozdu7 i nie będzie niczego
3
@Rust_Cohle ludzie jaki fati, jak to eto'o z olisadebe
17
Czy w związku z tematycznym nickiem czekają mnie z waszej strony dzisiaj jakieś atrakcje?
1
@Rust_Cohle I najlepszą polską dziennikarkę jeszcze
1
@Rust_Cohle do Ciebie przynajmniej nie piszą o cyce bojarskiej
3
@takisobiektos nie będzie nabijał fejmu jakiemuś nonameowi
1
@MesQueUnClub96 żegnam
0
@MesQueUnClub_87 oby była i to szybko
10
@Kusco15 słuchaj synek, żadne 5g, żadne lte, 30mb/s ci wystarczy bo mamusia jeszcze sobie chce organza dostać
2
@Emhyr gówno te wiatraki dają jak nie położysz na kark mokrej szmaty
0
@Mario96w chyba jak mokrą szmatę na kark położysz
0
@Mario96w żeby gdzieś pojechać to trzeba zatankować furę, poza tym nie każdy mieszka nad morzem, nie każdy mieszka nad jeziorem, nie każdy ma w swojej okolicy basen, poza tym są lepsze rzeczy do roboty niż spędzanie całego wolnego czasu chłodząc się w wodzie
0
@NeKenI jak jest zimno to się ubierzesz, jak jest gorąco to skóry z siebie nie zdejmiesz, chyba że nożem :)
1
@Przemek2323 nigdy ci nie wybaczę, polak nie zapomina
0
@Esteban_ gdzie jest paczka