2

@Sau_Ron aż się chce przytoczyć klasyka


1

@CZAJUN_119 bo jak ktoś nie robi gola/asysty na mecz to już jest skończony, ta? xD rozpieścił was ten Messi, 19 goli/asyst w 32 meczach to świetny wynik

0

@Encore z karnego cristiano też nie

9

Neymar
2021/2022 32 mecze 13 bramek 6 asyst
2020/2021 45 meczy 25 bramek 15 asyst
2019/2020 32 mecze 20 bramek 11 asyst

a hejterzy i tak powiedzą, że skończony brazol do mlsu

5

@MesQueUnClub96 23 mecze, 13 bramek i 1 asysta, sam jesteś zajechany

1

@pele1282 jeszcze trochę i czesiu zrobi el przysiado z repki

1

@Kondziubarca jak tam po prawej messi będzie

2

@Nazio87 Auba who?

0

@burixgm powiem więcej, Messi, Neymar i Xavi są na tej samej planecie co ewidentnie wskazuje na nieuchronny last dance

0

@RomanHoffer w sumie nieśmieszne, cofam

0

@Encore no i gdzie będzie grał? Son-Kane-Kulu raczej first choice, no chyba że Kane gdzieś idzie

1

@Encore oni się dogadają a potem frenkie zrobi stop, teraz węgorz

0

@PatrykBarca fuszermiszcza chyba

1

@Ali3231 dymaj hejterów Frenkie, jak Umtiti potrafił zostać to ty też dasz radę

2

@hayek górniak = 7
3+8=11
711

1

@Drozdu7 i nie będzie niczego

3

@Rust_Cohle ludzie jaki fati, jak to eto'o z olisadebe

17

Czy w związku z tematycznym nickiem czekają mnie z waszej strony dzisiaj jakieś atrakcje?

1

@Rust_Cohle I najlepszą polską dziennikarkę jeszcze

1

@Rust_Cohle do Ciebie przynajmniej nie piszą o cyce bojarskiej

3

@takisobiektos nie będzie nabijał fejmu jakiemuś nonameowi

1

@MesQueUnClub96 żegnam

0

@MesQueUnClub_87 oby była i to szybko

10

@Kusco15 słuchaj synek, żadne 5g, żadne lte, 30mb/s ci wystarczy bo mamusia jeszcze sobie chce organza dostać

2

@Emhyr gówno te wiatraki dają jak nie położysz na kark mokrej szmaty

0

@Mario96w chyba jak mokrą szmatę na kark położysz

0

@Mario96w żeby gdzieś pojechać to trzeba zatankować furę, poza tym nie każdy mieszka nad morzem, nie każdy mieszka nad jeziorem, nie każdy ma w swojej okolicy basen, poza tym są lepsze rzeczy do roboty niż spędzanie całego wolnego czasu chłodząc się w wodzie

0

@NeKenI jak jest zimno to się ubierzesz, jak jest gorąco to skóry z siebie nie zdejmiesz, chyba że nożem :)

1

@Przemek2323 nigdy ci nie wybaczę, polak nie zapomina

0

@Esteban_ gdzie jest paczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?