Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 rudiger do barcy przyszedł?
3
@KrystianR co innego mu teraz przeszkadza
3
@KrychaFCB potwierdzam, byłem tym listem
2
@shahman hari pota
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lionel_Messi10 ależ on pije z tej butelki, fenomenalnie
16
@Peciak "Są jednak takie budowle na świecie, których budowy nie da się wytłumaczyć"
albo takie bernabeu, na co to komu, nie dość że kible porozwalane to jeszcze.. a szkoda gadać
3
piramidy podobnie zresztą jak sfinksy przynieśli galowie na dopingu, oto dowód
1
bagieta nie może przestać niszczyć jasia
3
tego bagiete to zara fame zgarnie xD
0
@Kondziubarca to se wpisz w google eva green tits nude.. dzizus
2
@ranger3120 kontynuacja 300 bodajże
0
@Emhyr co fdj zalega? odroczył tak jak wszyscy gdy była potrzeba, a po dźwigniach nic nie musi obniżać
0
@Rust_Cohle wszystko widziałem, zbroje obsrałeś ze wstydu i skasowałeś, co? ;x
4
@Homeopata8989 hmmmm
https://c.tenor.com/uHfS3xp0MjQAAAAC/chiellini-tongue.gif
0
@Deviler w czym pomóc? w ściąganiu mu konkurentów? wszyscy wiedzą że będą dźwignie, a on już odroczył swoje wynagrodzenia gdy było to potrzebne
0
@MCPaRaCa no jak magister to..
https://www.facebook.com/kiepscy/videos/wal-magistra/402120721149719/
5
@Rust_Cohle gdy rodzi się dziecko to wiele się zmienia w życiu mężczyzny, między innymi: imię, nazwisko, adres
1
@Krystian1588 SPOILER
Najbardziej mnie bolało jak mieczem świetlnym bił te klony jak jakimś baseballem, a przecież powinien ich poprzecinać ;f
0
@kacperFCB_ co nadrabiał? xD niegrywalny od początku do końca, z tymi statami się nadaje tylko na śpo, problem w tym że nie ma ani staminy ani słabszej nogi, czyli najważniejszego
0
@kacperFCB_ Memphis to dostanie takie tempo że można go sobie wsadzić
1
@FafitFCB jeszcze żeś nie ograł!? Wstyd.. a gra zajebista
1
a co jeśli wam powiem..
https://zapodaj.net/images/15d0c3e792ce7.jpg
https://pbs.twimg.com/media/FW-NJOiXoAAoOmQ?format=jpg&name=small
kessie ty culer ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
kurier dpd - opinie?
3
@icon3520 bez belucci to już nie to samo
5
@KrychaFCB dłonie pod bicami dla efektu, to dalej szczypior jest
0
@AmigoBlancos szok, niedowierzanie, konsternacja
2
@Krystian1588 w dr house to prawie zawsze była mukowiscydoza
0
@Danny Gaucho tak
4
@MesQueUnClub_87 takiej jak wychodziły