Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ gdzie jest paczka
0
@Esteban_ przysyła mnie fisk
0
@NeKenI ha tfu na lato
0
@NeKenI w jpg się nie liczy
2
@hayek chleb za drogi to psie chrupki wsuwał
1
@Encore nic nie musimy, niech spadają
5
Będzie grać na LS, Auba-Lewy-Dembele, potwierdzone info
0
@Encore jeśli jesus idzie za 45, to ajaxowi sufit na głowę się spadł
0
@DaPidejpi ale czyja stopa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ranger3120 ty weź przynieś 5 piekielników
0
@P33ck przecież to chrząszcz
0
@Jacu327 wystawiłem vernona elemelentowi, a wpadł jaca xD
3
@Vernon_Roche Vernon Roche! Od czterech lat dowódca oddziałów specjalnych w służbie króla Temerii. Odpowiedzialny za pacyfikację Podgórza Mahakamskiego, łowca elfów, morderca kobiet i dzieci. Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju…
1
@LionelM95 tetriandoch
1
@Eto'o9 R10 nic tu nie ma
0
@PatrykBarca
jak nic wybrał właśnie taką metodę, no bo jak inaczej?
0
@Emhyr będziemy negocjować do ostatnich godzin okienka, aż tu nagle zepsuje się faks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kapitan hawk ta pierwsza nawet nawet, ale to drugie.. człowieku, uprzedzaj
9
@FC1899Barca "Stadionu" xD
0
@katalonczyk987 da się, ale to nie są tanie rzeczy
3
@Rust_Cohle z kotwicą to prosto na dno by poszedł, a tak mógł jeszcze coś świrować o zaćmieniu umysłu ;x
28
Jakim czubem trzeba być żeby brać tego samego adwokata co bronił fryzjera xD Chłop sam daje amunicję
0
@Encore ale rakiety nikt nigdy nie chciał kupić ;x chyba nie wierzysz w te 70mln od psg xD
5
@Deviler może prokuratura wznowi sprawę z urzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore taki z dicka?
2
@Encore no i gitara
2
@Encore z frenkim nie wyszło to idą po eriksena ^^
3
@Oskar00 ha tfu na lato, najgorsza pora roku
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11878023#comment-11878023
cofam, zwrócić się nie udało ale wymienili na nowy i już nie rozłącza, trafił mi się jakiś trefny egzemplarz za pierwszym razem
0
@ranger3120 tylko nie zbij konia