Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gość nic nie wie
9
@Janas11224 zgłosić to on się powinien do choroszczy
2
@VegetaPolska jednego redsa malinowego wypiłeś i po chłopie
7
@MesQueUnClub_87 w dalszej części następuje atak rekinobeniza
0
@MateuszDoniec insynuujesz że są na tym świecie ludzie którzy oglądają wstęp do filmów? ;x pierwsze co robią ludzie to patrzą czy są time stampy, jak nie ma to opis i pierwszy komentarz bo może tam daliście time stampy, jeśli tam również ich nie ma to ludzie robią tak
https://zapodaj.net/images/85dfd20554fb9.jpg
myszką jedziemy po pasku aż zobaczymy to co chcemy ;x
1
@Sulimo i ty myślisz że ktoś się nabierze że się z tobą podzieliła? pewnie siedzisz i się gapisz jak wpierdziela sama
1
@wpwelement tera mi mówisz
1
różal miał jakiś wypadek że jedną nogę ma mniejszą od drugiej?
2
ale świnia na trybunach
1
no i po dziadku
0
leśny dziadek a nie różal, panie kończ pan to
0
do przewidzenia
0
no i manius na pyre dostał ewidentnie
1
zara po mańku, jak z dzieckiem
0
oj maniuś, wbiertal będzie
1
maniek już się ratuje kopaniem w jajca
1
@Sensible gdzie reszta filmu
1
@Nazio87 ty nie panimaju?
1
belchatow? ebe ebe jak nic
1
obudził się w nim poeta, zara wjedzie fraszka
1
dojce jej prawie wypadły tak skakała
5
przecież to gorzej niż na fame wygląda xD skąd oni ich wzięli
1
gościu wstał i prawie go udusił od tyłu tak o xD
1
przeciwnik ajtuja pobity już przed walką żeby ajtuj miał szansę
1
ajtuj znowu dostanie na dziure
12
Całe szczęście że Messi za rok wraca i bierze z powrotem 10 od tego Fatitiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Criss18Barca Daizha Morgann - z cyklu na dupie sobie zrób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@QAnon i jeszcze na podłodze je
1
@tomek8756 ale bieda i do tego szklanka do połowy pusta
0
@Hubsao już nie musi wygrać po przegranej na fame? ( ͡° ͜ʖ ͡°)