Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 są takie kolczyki na główkę, wszystko się składa w spójną całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@MesQueUnClub_87 przez sen? nie masz jakiegoś dziwnego posmaku w ustach?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MrPGG kolega pyta o linka
11
@kamilos1214 tak i jeszcze zrobią ci zdjęcie i wrzucą na sociale bekowe
1
@MesQueUnClub_87 nie no kotwicy się pytać czy coś warto ograć to jak pytać pis czy dobrze się w polsce żyje, bez sensu
14
@Rust_Cohle od początku, delikacik się znalazł kurłła
5
@tomek8756 człowieku ty się zastanów
5
@MESSIah16 mam nadzieję, że 16 to nie rok urodzenia...
10
@MESSIah16 City nadal bez historii, a petrodolary nadal nie dały LM
1
@PawkoFCB generalnie jest taki tani bo jest drewnem
2
@Jakchcesz prawo webstera
0
@Transu96 warty całe 180k
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/096/564/2f7.jpg
5
Co tam somsiady hehe
https://zapodaj.net/images/ce38a8482c9f4.jpg
1
@Mixtape pics or didnt happen
2
@Mario96w dupa tam, sadness and sorrow oryginalne top
5
@Mario96w nie żebym coś sugerował, ale moderacja się powinna zainteresować bo to wulgarny człowiek jest ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/f6a182fbbbac7.png
18
@Luciano99 niektórych faktycznie odkleiło
https://zapodaj.net/images/fccca732fc741.png
a potem jeszcze zaczęli nadawać na dembele
https://zapodaj.net/images/eb9f445c126fd.png
chorzy ludzie
0
@Encore tera to już się nie opłaca sprzedawać
24
napiwno Lewy pójdzie do Messiego i Mbappe, żeby znowu mu balona zabrali xD
2
@Kgorecki2500 fuj, psu bym tego nie dał
1
@Rust_Cohle chciał przyśmieszkować i sam wpadł xD
0
@MesQueUnClub_87 nie w squad battles tylko w dowolnym trybie z 7 piłkarzami z danej ligi/nacji :) wchodzisz do towarzyskich i wychodzą po pierwszej
0
@MesQueUnClub_87 wcale, przecież większość to sbcki, może z 5 było w zadaniach które się same wykonywały
0
Ale gunwo, bierzcie za swapy 25x84+
https://zapodaj.net/images/2e97f0ff80ad6.jpg
0
@Janas11224 du ju spik inglisz
0
@Messibestplayerintheworld prawie tak dobra jak dest i roberto
1
@Kondziubarca no i gitara
15
Ale żeby nie było że BI to tylko same minusy, to powiem wam że zdarzają mu się też pozytywne momenty, np. tu napisał prawdę
https://zapodaj.net/images/80f245d0fb62c.png
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama ledwo zdążyłem z botami