7

@AmigoBlancos znowu faks wam nie działa?

0

@Kondziubarca na LO nic się nie dzieje, na PO coś się dzieje, na SP jeszcze sie nie dzieje ale może sie będzie dziać

0

@Kgorecki2500 in the mud

1

@Encore no przecież pawko napisał, ślepy czy co

2

Messi najwięcej w 1 meczu strzelił 5? idzie na rekorda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

i cyk messi złota piłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PanZagadka crucio crucio, avada kedavra!

0

@IronSanHybrid zapłać w końcu ten rachunek a nie beczysz

10

już widzę jak lecą obniżyć pensje jak oni widzą że Kessie i Christensen już czekają na umowy, a zaraz pewnie jeszcze jakiś Lewy, Koulibaly czy Raphinha xD

0

@RobiS gruby atencjusz

10

@Hajny sodomia i gomoria

3

@gumaz podaj chociaż źródło jak kopiujesz ;x

3

@Rewolucja123 nie kupiliśmy

1

@Uukasz_93 tygrys z epoki lodowcowej

2

benis wyciągnął sprzęt na ustawce? niemożliwe, przecież do anala honorowo od tyłu podbiegał jak się z jego starym szarpał

2

za darmo na jutubie? za darmo to uczciwa cena, beka z was co zapłacili xD

0

@Rust_Cohle o co biega, jakie kibole

3

ze względów bezpieczeństwa xD a co wścieklizne mieli

1

denis diego odwołana xD

0

burneika ebnął pirueta i koniec xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

ale gul jej skoczył

0

@Sysia11 co zrobiła

0

zusje robi groźne miny i to tyle

0

@Sysia11 bo anal to pajac

3

już myślałem że animal planet się włączyło i czubówna coś czyta

1

ta formuła do dupy jest, wyglądało jakby specjalnie się kładł

0

no i go stary ubił xD

0

stary go jedzie xDDDD

1

słyszałam was, chyba wam się podobało, a oni całą walkę buczeli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?