Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AmigoBlancos znowu faks wam nie działa?
0
@Kondziubarca na LO nic się nie dzieje, na PO coś się dzieje, na SP jeszcze sie nie dzieje ale może sie będzie dziać
0
@Kgorecki2500 in the mud
1
@Encore no przecież pawko napisał, ślepy czy co
2
Messi najwięcej w 1 meczu strzelił 5? idzie na rekorda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
i cyk messi złota piłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PanZagadka crucio crucio, avada kedavra!
0
@IronSanHybrid zapłać w końcu ten rachunek a nie beczysz
10
już widzę jak lecą obniżyć pensje jak oni widzą że Kessie i Christensen już czekają na umowy, a zaraz pewnie jeszcze jakiś Lewy, Koulibaly czy Raphinha xD
0
@RobiS gruby atencjusz
10
@Hajny sodomia i gomoria
3
@gumaz podaj chociaż źródło jak kopiujesz ;x
3
@Rewolucja123 nie kupiliśmy
1
@Uukasz_93 tygrys z epoki lodowcowej
2
benis wyciągnął sprzęt na ustawce? niemożliwe, przecież do anala honorowo od tyłu podbiegał jak się z jego starym szarpał
2
za darmo na jutubie? za darmo to uczciwa cena, beka z was co zapłacili xD
0
@Rust_Cohle o co biega, jakie kibole
3
ze względów bezpieczeństwa xD a co wścieklizne mieli
1
denis diego odwołana xD
0
burneika ebnął pirueta i koniec xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
ale gul jej skoczył
0
@Sysia11 co zrobiła
0
zusje robi groźne miny i to tyle
0
@Sysia11 bo anal to pajac
3
już myślałem że animal planet się włączyło i czubówna coś czyta
1
ta formuła do dupy jest, wyglądało jakby specjalnie się kładł
0
no i go stary ubił xD
0
stary go jedzie xDDDD
1
słyszałam was, chyba wam się podobało, a oni całą walkę buczeli xD