Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
słuchaj perez, odpalaj te superlige szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 u mnie kiedyś między blokami rozebrali boisko, ludzie myśleli że zrobili to by powiększyć parking który był za mały.. a oni posadzili tam drzewa ^.^
1
@MSN30 dżangyl gerl
3
@Nano22 A ty nie jechałeś czasem na ten podwójny przypał? Ładnie was porobiła xD
1
@cris2706 skończcie już z tym fatim xD człowiek widmo
1
@Mario96w you dont know the power of the cold weather
4
@Emhyr a u mnie chłodno, szaro, wieje hehe narazka przegrywy
13
@LionelM95 no i zajebiście, chwilo trwaj
0
panie, kto to słyszał, sodomia i gomoria
1
@P33ck armagedon, przecież napisał
0
@Emhyr jedyne detale jakie on może dać to cena detaliczna masła z biedronki
3
@Janiama ile dałeś w łapę facetce
0
@Janas11224 z gruzem wartość x2
0
@Janas11224 jak nabijesz fejm to sprzedasz te majtki z zyskiem
0
@mrboom nadal do dupy*
5
70 melonów na rafinerie to kolejny etap wywierania presji na bembele
4
@FC1899Barca bez Puyola? lel
4
@hayek jak czytasz to słyszysz w swojej głowie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
27
@hayek niekwestionowana liderka rankingu WTA
0
@Kondziubarca pszypadeG?
1
@Ghotti ale on napisał że to on jest mokry a nie ona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Wossi61FCB biedaku? przecież to ty pracujesz w macu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 nie widzę w tym oświadczeniu rezygnacji ze stanowiska
1
@Wossi61FCB To mówisz że cię nie zwolnią po tej twojej wpadce? Ładnie cię porobiłem, co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub_87 z coli jeszcze się biedny pracownik wytłumaczy, ale z całego zamówienia to by się nie wypłacił, znaj łaskę pana
1
@Mario96w A najlepsze i tak było to, że jak wyjeżdżałem to mijałem jakiegoś dziadka na rejestracji ep.. który jechał autem sam, z maseczką na ryju xD 30 stopni, upał, a ten w maseczce xD ale szyby wszystkie otworzone miał ;x
5
Zajeżdżam do maca, składam zamówienie, baba daje colę i mówi żeby zjechać na bok poczekać na resztę.. No to zjeżdżam, a inny chłop zara przynosi zestaw.. I jeszcze jedną colę xD tyle wygrać
2
@clyde to ja przyniosę mikrofon i będę stał pod sceną, a ty sobie pośpiewasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DaPidejpi I jeszcze mniej do przedłużenia
0
@CZAJUN_119 ja tak, a ty?
"problemem jest właśnie ta liczba rozegranych meczów. "
mogę to sobie zinterpretować jak chcę, np. że ci nie pasuje liczba bramek/asyst na mecz