Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RobiS pirata ściągasz i odpalasz ;x
0
@Emhyr pewnie last dance depaya ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@macio_944 no mówię, takie bramki to ci zrobi runthefutmarket, a nie pierwszy lepszy fifacz
0
@macio_944 gram od początku i jeszcze nie trafiłem na nikogo kto by umiał używać skillów
0
telegraf? żeby się znowu nie popsuł faks jak poprzednim razem.. oh wait :)
2
@taris kolejne oklepane formułki bez pokrycia w rzeczywistości, de ligt miał średni początek, ale z sezonu na sezon wchodził na coraz wyższy poziom
0
@ToWinaSedziego nie zaprzeczę, ale za regularne wstawianie żartów jeden już tutaj dostał perma :)
2
@ToWinaSedziego żart łamie regulamin
5
@PatrychoO usuń, jest wyżej
1
@PatrychoO dam mu zielonego, a tobie nie, hehe
8
@BorzyKrzys wyremontują im halę? ^^
0
@Vitoo no i znowu wyjaśniony
0
@MesQueUnClub96 co ty mi tu porównujesz? ja ps do ps, a ty ls/n do śp ;x
1
@FCB24 xD
Najlepsze sezony
Salah 2017/2018 56 meczy 48 bramek 1 karny 14 asyst
Robben 2016/2017 49 meczy 22 bramki 2 karne 11 asyst
a ponadto Salah ma jeszcze 4 sezony w których miał lepsze liczby od najlepszego sezonu Robbena ;x
1
@BartqRKO proste że Salah
0
@shahman wasz*
0
@Dojt De Jong to świetny transfer, jest kluczowy dla Xaviego a z hejterów się pośmiejemy gdy okienko się zamknie, a Frenkie dalej tu będzie.
7
@Cule1234 pewnie own goal
1
@AmigoBlancos Gulczas, a jak myślisz?
5
@KrychaFCB cholera, tyle szczepionek do przyjęcia, a ja jeszcze nie zacząłem..
1
@paweldunajecfcb
tyle w temacie
0
@Janiama "Pamiętajmy że świat zna problemy Barcelony" zwłaszcza te finansowe :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Janiama Sterling idzie za 45, Mane też niewiele, a tu za jakiegoś Raphinhe z 25 zrobi się zaraz 3x tyle
2
za tyle to można brać neymara a nie jakiegoś raphinhe
0
@FCB_dimiC wręcz przeciwnie, doniósł trochę rzeczy żeby nie musieć wozić z domu
0
@J4no numer to mu zabiorą jak martialowi w united gdy ibra przychodził ;x
0
Dembele wrócił na last dance, Neymar z Messim następni w kolejce na last dance ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
jaka znowu wersja reżyserka, to jest jedyna prawilna wersja
@Sulimo
0
@Sulimo po co mu dali konia? żeby dał raport sarumanowi? :) bez konia by do końca trylogii nigdzie nie dotarł