1

@RobiS pirata ściągasz i odpalasz ;x

0

@Emhyr pewnie last dance depaya ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@macio_944 no mówię, takie bramki to ci zrobi runthefutmarket, a nie pierwszy lepszy fifacz

0

@macio_944 gram od początku i jeszcze nie trafiłem na nikogo kto by umiał używać skillów

0

telegraf? żeby się znowu nie popsuł faks jak poprzednim razem.. oh wait :)

2

@taris kolejne oklepane formułki bez pokrycia w rzeczywistości, de ligt miał średni początek, ale z sezonu na sezon wchodził na coraz wyższy poziom

0

@ToWinaSedziego nie zaprzeczę, ale za regularne wstawianie żartów jeden już tutaj dostał perma :)

2

@ToWinaSedziego żart łamie regulamin

5

@PatrychoO usuń, jest wyżej

1

@PatrychoO dam mu zielonego, a tobie nie, hehe

8

@BorzyKrzys wyremontują im halę? ^^

0

@Vitoo no i znowu wyjaśniony

0

@MesQueUnClub96 co ty mi tu porównujesz? ja ps do ps, a ty ls/n do śp ;x

1

@FCB24 xD
Najlepsze sezony
Salah 2017/2018 56 meczy 48 bramek 1 karny 14 asyst
Robben 2016/2017 49 meczy 22 bramki 2 karne 11 asyst

a ponadto Salah ma jeszcze 4 sezony w których miał lepsze liczby od najlepszego sezonu Robbena ;x

1

@BartqRKO proste że Salah

0

@shahman wasz*

0

@Dojt De Jong to świetny transfer, jest kluczowy dla Xaviego a z hejterów się pośmiejemy gdy okienko się zamknie, a Frenkie dalej tu będzie.

7

@Cule1234 pewnie own goal

1

@AmigoBlancos Gulczas, a jak myślisz?

5

@KrychaFCB cholera, tyle szczepionek do przyjęcia, a ja jeszcze nie zacząłem..

1

@paweldunajecfcb


tyle w temacie

0

@Janiama "Pamiętajmy że świat zna problemy Barcelony" zwłaszcza te finansowe :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Janiama Sterling idzie za 45, Mane też niewiele, a tu za jakiegoś Raphinhe z 25 zrobi się zaraz 3x tyle

2

za tyle to można brać neymara a nie jakiegoś raphinhe

0

@FCB_dimiC wręcz przeciwnie, doniósł trochę rzeczy żeby nie musieć wozić z domu

0

@J4no numer to mu zabiorą jak martialowi w united gdy ibra przychodził ;x

0

Dembele wrócił na last dance, Neymar z Messim następni w kolejce na last dance ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

jaka znowu wersja reżyserka, to jest jedyna prawilna wersja



@Sulimo

0

@Sulimo po co mu dali konia? żeby dał raport sarumanowi? :) bez konia by do końca trylogii nigdzie nie dotarł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?