5

@MesQueUnClub96 chyba gangbang bo zostałeś sam

0

@Abominacja ci z olejem w głowie spieprzyli

0

@FafitFCB i do tego spoconych

1

@fart ale teraz to już są 2 konie

1

@JimMorrisonFCB ale tam się idzie we dwóch, czyli elemelent też idzie?

1

Już kładzie podwaliny pod słabą grę

0

@Mario96w La rambla: dalej nie ogląda

3

@PatrychoO Ogłaszam disneya

0

@Sulimo show to robi bagieta na prime mma, romero to zwykły czub

9

@Sulimo a mi nie wywala bo nie oglądam czubków

4

@Kessie pewnie kratki na kartkach przyklejane jak na tych szklankach

0

@Pawel13sz alemany top :)

0

@tomek8756 po wuj tam jechały jak wiedzą że jest wojna

9

@Hubsao dementuje

0

@lucca87 napisał pelikan, co łyknął ten wpis xD

0

@Bartas7VeB oj tam, walnie się czwartą dźwignię najwyżej ^^

0

@marcin62 pis przegiął z inflacją?

2

@Kuczek panie, z czym do ludzi, a futhead to stary rupieć, na futbina sobie wchodź

9

0

@danio1899 będzie 21 sytuacji na mecz marnował?

0

@Image jeszcze za 22 mi kasy z konta nie ściągnęli xD

0

@Damian11 i nico i roberto ;x

12

Podpisaliśmy Kessiego i Christensena za free, ale nie możemy ich zarejestrować? No cóż, to chyba trzeba będzie ich sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Alemany szef ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Sulimo najpierw się sprzedaje, a potem się kupuje ;x zaczęli od dupy strony to ich problem

0

@Sulimo powtarzam, Frenkie nie blokuje ich przyjścia

1

@Sulimo wzmocnienia w postaci Lewego i Kounde nie zależą od odejścia Frenkiego

3

@Kgorecki2500 no i co zrobić, to ważne

0

@jeyx77x co to za bzdury z tym fabregasem xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kamiVeB tymczasem Pedri:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?