Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MesQueUnClub96 chyba gangbang bo zostałeś sam
0
@Abominacja ci z olejem w głowie spieprzyli
0
@FafitFCB i do tego spoconych
1
@fart ale teraz to już są 2 konie
1
@JimMorrisonFCB ale tam się idzie we dwóch, czyli elemelent też idzie?
1
Już kładzie podwaliny pod słabą grę
0
@Mario96w La rambla: dalej nie ogląda
3
@PatrychoO Ogłaszam disneya
0
@Sulimo show to robi bagieta na prime mma, romero to zwykły czub
9
@Sulimo a mi nie wywala bo nie oglądam czubków
4
@Kessie pewnie kratki na kartkach przyklejane jak na tych szklankach
0
@Pawel13sz alemany top :)
0
@tomek8756 po wuj tam jechały jak wiedzą że jest wojna
9
@Hubsao dementuje
0
@lucca87 napisał pelikan, co łyknął ten wpis xD
0
@Bartas7VeB oj tam, walnie się czwartą dźwignię najwyżej ^^
0
@marcin62 pis przegiął z inflacją?
2
@Kuczek panie, z czym do ludzi, a futhead to stary rupieć, na futbina sobie wchodź
9
https://zapodaj.net/images/3d6d2c12ae66f.jpg
miało wyjść inaczej
0
@danio1899 będzie 21 sytuacji na mecz marnował?
0
@Image jeszcze za 22 mi kasy z konta nie ściągnęli xD
0
@Damian11 i nico i roberto ;x
12
Podpisaliśmy Kessiego i Christensena za free, ale nie możemy ich zarejestrować? No cóż, to chyba trzeba będzie ich sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Alemany szef ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Sulimo najpierw się sprzedaje, a potem się kupuje ;x zaczęli od dupy strony to ich problem
0
@Sulimo powtarzam, Frenkie nie blokuje ich przyjścia
1
@Sulimo wzmocnienia w postaci Lewego i Kounde nie zależą od odejścia Frenkiego
3
@Kgorecki2500 no i co zrobić, to ważne
0
@jeyx77x co to za bzdury z tym fabregasem xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@kamiVeB tymczasem Pedri: