Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@juliacicha @Danny Gaucho @Rust_Cohle a @sidzej zatwerkuje
0
Komentarz usunięty
1
@Malibu wybitny to juventus jako drużyna nie był
1
@Deviler potwierdzam, byłem tymi kibicami juventusu
0
@Encore świetny obrońca, skończcie farmazonić
1
@Danny Gaucho nie, do rolnik szuka żony
0
@Firestone jakby było zainteresowanie to może i by chciał, ale tu nie ma nawet próby
0
@Firestone Bzdura, przecież sam Pep powiedział że jeśli piłkarz będzie chciał odejść to go nie będzie trzymał, muszą się tylko kluby dogadać
1
Tyle dźwigni finansowych, a nic się nie mówi o takich piłkarzach jak Cancelo czy Theo Hernandez, zdecydowanie bardziej potrzebni są świetni boczni obrońcy niż Bernardo, a ani Azpilicueta ani Alonso takimi nie są.
0
Jak do ważnego to chyba tylko Borussia ;x
35
@Adamski69 jakbyś był pijany to byś leżał w rurze, a nie pisał na bambli
3
@Kwiatek67 przepłacił
6
too late bro, co było do omówienia to już julka omówiła
1
@fcbarcafan19 bo amator nie użył inwestora co daje 1mld
2
@tomek8756 moja siostra też kiedyś próbowała wozić kota w wózku, aż w końcu ten dał nogę za płot i już nie wrócił, albo go coś zeżarło ;f
3
@Deviler czy mam ci przypomnieć rozporządzenie 76/CW/X, janusz?
3
@LS https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11961471#comment-11961471
mówisz? xD
20
@HarveySpecter jeszcze pretensje?! jak przychodzi elemelent to mówisz tak proszę pana, na 48 też może być proszę pana, a i na tydzień może być proszę pana, tak mu chamie powiesz
1
@PatrychoO wydało się mulciaku
0
@michal26 ale co ty chcesz zmieniać jak już wszystko zmienione
11
@Pawel13sz bo nie opanowałeś wszystkich 4 żywiołów
0
@Sulimo to też ode mnie zerżnąłeś z wczoraj xD
2
@Sulimo no i czego odgrzewasz kotleta z leosiem
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11404462
zielone proszę do mnie
7
@barcelonaLM stop making stupid people famous
3
@Sulimo kon zwalony
0
@Pilka_jest_okragla chyba nie widział mojej kariery w fifce
11
@Kgorecki2500 kon zwalony. Przypominam kon zwalony wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i kon zwalony
7
@taris dom z papieru xd
6
@KrychaFCB już mu się udziela rosyjska agresja
42
@taris szanuj swoje legendy