0

@DonAndrzejos and i go to narnia

2

@Pawel13sz and i will be a super saiyan

0

@tomek8756 oh no, majin koty

1

@Medium zaraz za ciocią kasią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Encore Barcelona has been told by frenkie: oh no, anyway

20

@VegetaPolska A widzisz, tylko 2x zaszczepiony, a dawek było 14, lekceważysz sobie to potem tak jest

0

@Emhyr przesymulowali w fifie i im tak wyszło

3

@juliacicha to teraz już mu nie anulują tej czerwonej kartki za "jesteś bardzo zły" ;/

1

@Kgorecki2500 25,40 6 nuggetsow, duża cola, sharing fries

1

@Encore ty masz linka do tej przeróbki gali złotej piłki z Robertinho i Sidzej?

1

@MesQueUnClub96 piszę ode do frenkiego

2

@MesQueUnClub96 no i właśnie to jest problem, ale pracujemy nad tym

0

@Encore Umtitiego i Puiga też nie chcą i jakoś sobie nie odpuścili xD

0

@Emhyr skoro tak mówisz to musi być prawda

5

@Encore to wy go nie chcecie, dla Xaviego jest kluczowy

5

@Encore somsiad nie ma co się łudzić, bo potem i tak będzie że niby człowiek wiedział że zostanie, a jednak się trochę łudził

7

@Encore Nie będzie bo frenkie ma wbite w ich negocjacje ;x

4

@takisobiektos będzie go hejtował na bambie żeby nałożyć presję jak na tebasa

0

@ElPonczato ja z menu fify, i ja tej subskrypcji nie przedłużałem, kupiłem tylko te 3 miechy za 4 złote i elo ;x

0

ale to nie jest koncert życzeń

0

@Foro impossible

0

@ElPonczato jak kupowałeś fifę, z menu czy ze store? i jaką płatność miałeś, po prostu karta do konsoli podpięta?

0

Wgl fifa zara się kończy, a mi wciąż nie ściągło kasy z konta za fife xD albo jakiś bug, albo 3 miesięczna subskrypcja co była dostępna za 4 zł i umożliwiała wcześniejszy dostęp coś popsuła, bo w historii zamówień mi pisze że zrealizowane ;x zapukają mi do drzwi za 20 lat i zapytają gdzie hajs za fife xD

24

@PatrychoO somsiadke z 4 piętra

0

@Sergio_Devils kasjo od początku mówił że mają parka zakontraktowanego na kilka walk, gruby blefa kręcił i teraz jakieś oświadczenia robią ;x

0

1

@Encore w oświadczeniu piszą że zapłacili mu równowartość sztabki żeby oddał sztabkę, ale on już jej nie miał i nie majo ani sztabki ani kasy xD

0

Był Parke w Fame i nie ma Parke w Fame xD a boxdil kręcił blefa, że niby dalej z nimi na umowie jest, a teraz świrujo jakieś oświadczenia że kończą współpracę z jego winy bo nie oddał sztabki złota xD

1

@doc no przecież jest :)

0

@dziaraka genialny film

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?