Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos and i go to narnia
2
@Pawel13sz and i will be a super saiyan
0
@tomek8756 oh no, majin koty
1
@Medium zaraz za ciocią kasią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Encore Barcelona has been told by frenkie: oh no, anyway
20
@VegetaPolska A widzisz, tylko 2x zaszczepiony, a dawek było 14, lekceważysz sobie to potem tak jest
0
@Emhyr przesymulowali w fifie i im tak wyszło
3
@juliacicha to teraz już mu nie anulują tej czerwonej kartki za "jesteś bardzo zły" ;/
1
@Kgorecki2500 25,40 6 nuggetsow, duża cola, sharing fries
1
@Encore ty masz linka do tej przeróbki gali złotej piłki z Robertinho i Sidzej?
1
@MesQueUnClub96 piszę ode do frenkiego
2
@MesQueUnClub96 no i właśnie to jest problem, ale pracujemy nad tym
0
@Encore Umtitiego i Puiga też nie chcą i jakoś sobie nie odpuścili xD
0
@Emhyr skoro tak mówisz to musi być prawda
5
@Encore to wy go nie chcecie, dla Xaviego jest kluczowy
5
@Encore somsiad nie ma co się łudzić, bo potem i tak będzie że niby człowiek wiedział że zostanie, a jednak się trochę łudził
7
@Encore Nie będzie bo frenkie ma wbite w ich negocjacje ;x
4
@takisobiektos będzie go hejtował na bambie żeby nałożyć presję jak na tebasa
0
@ElPonczato ja z menu fify, i ja tej subskrypcji nie przedłużałem, kupiłem tylko te 3 miechy za 4 złote i elo ;x
0
ale to nie jest koncert życzeń
0
@Foro impossible
0
@ElPonczato jak kupowałeś fifę, z menu czy ze store? i jaką płatność miałeś, po prostu karta do konsoli podpięta?
0
Wgl fifa zara się kończy, a mi wciąż nie ściągło kasy z konta za fife xD albo jakiś bug, albo 3 miesięczna subskrypcja co była dostępna za 4 zł i umożliwiała wcześniejszy dostęp coś popsuła, bo w historii zamówień mi pisze że zrealizowane ;x zapukają mi do drzwi za 20 lat i zapytają gdzie hajs za fife xD
24
@PatrychoO somsiadke z 4 piętra
0
@Sergio_Devils kasjo od początku mówił że mają parka zakontraktowanego na kilka walk, gruby blefa kręcił i teraz jakieś oświadczenia robią ;x
0
@Sergio_Devils o sztabie też jest https://www.instagram.com/p/Cf9E8MBD6uZ/
1
@Encore w oświadczeniu piszą że zapłacili mu równowartość sztabki żeby oddał sztabkę, ale on już jej nie miał i nie majo ani sztabki ani kasy xD
0
Był Parke w Fame i nie ma Parke w Fame xD a boxdil kręcił blefa, że niby dalej z nimi na umowie jest, a teraz świrujo jakieś oświadczenia że kończą współpracę z jego winy bo nie oddał sztabki złota xD
1
@doc no przecież jest :)
0
@dziaraka genialny film