32

@AnnaMarianna jak mu liczysz wyjścia to jaki znowu fajny związek, toksyczny raczej ;x

0

@Worny żebyś się nie zdziwił ;x

0

@Worny czyli za rok będzie chciał odejść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kamiloza91 za rok last dance

0

@juliacicha znaczy że jedziesz na eurowizję?

0

@Pawel13sz z tym tempem to raczej średnia

0

@pioz123 czyli frenkie top, hejterzy in the mud

5

@Lisek ale co nie wypali, Kessie i Christensen przyszli za darmo, więc coś tam się za nich ugra w razie w jak nie będą umtitować

0

@KrwawiaceoczyVEB nie zakończy, bo siano by przepadło ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo regularnie dostają wbiertal

5

Tu nie ma co grać, tu Czesio musi dzwonić do fryzjera

1

Przynajmniej nie będzie kompromitacji w LM

0

@Xwowrak fejk

0

dokładnie tak zapamiętałem gothica 1



i gothica 2


tak jakby to było wczoraj

0

1

1

@Azacca gościu xD może z lenny facem zaskoczy

3

@qbuteq wam to trzeba specjalnie rozrysować żebyście zakumali czy co? ;x

2

@Compadre Za dobrzy byliśmy więc musieliśmy się osłabić

2


wait a minute ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@LS a nie lepiej in your own bed, with a belly full of wine and a maiden's mouth around your cock, at the age of eighty

1

@Emhyr " jak polscy dziennikarze wjeżdżają w tyłek Xaviemu że tak dobrze Lewego ustawił na boisku"
chyba jak Lewy dał oddech Xaviemu, no bo spójrzmy gdzie był Xavi przed Lewym, a gdzie jest teraz

0

@Bagsik88 może tak być

1

@MesQueUnClub96 Messi w PSG też miał szczelać

0

@BorzyKrzys w odcinku specjalnym "wyremontuje ci szope"? xD

1

@MesQueUnClub96 z 10 lat

2

@MesQueUnClub96 już opłacony, przychodzi we wtorek :)

3

@MesQueUnClub96 nie nie nie, nie w tańcu z gwiazdami, ty bierzesz udział w programie o treści pomagam

1

@jedrek7000 no fajne fajne, jak zrobię zdjęcie swojej choince na święta po ciemku to mam takie samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?