0

@Lionel_Messi10 jak to majkel dżekson

4

@clyde rape bo będzie gwałcił obrone rywali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@clyde Rape

1

@LionelM95 nie wiem czy to twoje działa, ale wiem że to działa
https://a.allegroimg.com/original/11c962/cabb379a4c30832dd5b0a47b71af
satysfakcja gwarantowana

0

@Zoker jak ty raphinhe miałeś w fpl to może ty się nie męcz z tym fpl, nie ma sensu ^^

0

@Zoker niby jaki

0

@Sulimo to są właśnie uruk hai


0

@Peciak pogra pogra, mamy 5 zmian podczas meczu

3

@hayek a Xavi już pokazał że ma w dupie zakazy zarządu i jak zawodnik jest dostępny to będzie grał

1

@Clue Ale nie mieszajmy w to Borka

0

@Nano22 Przecież nikt nie każe grać przez cały mecz jedną formacją ;f

0

@Janiama Xavi coś świrował z 3 obrońcami na początku więc może 3-4-1-2

0

@Volk ci sami ludzie klaszczą realowi że poczekał na viniciusa 4 lata aż "odpali" ;x

1

@Cule1234 czyli nie dołączy

5

@Janiama przyjmuje przeprosiny, ale następnym razem przynieś kwiaty i bombonierkę

2

@Pilka_jest_okragla tak się kończy zaczynanie czegoś od dupy strony :) okazali brak szacunku, więc teraz niech nie przychodzą po prośbie

0

@Ali3231 jak mu plują w twarz negocjacjami za plecami i stawianiem ultimatum to niech się teraz nie dziwią :) wystarczyło przyjść i pogadać, a teraz nie będzie ani transferu ani obniżki

0

0

@GeneralXavi w ciągu tylko 90 minut sprzedał 5

0

@Vebrol i ta muzyczka xD

1

@GeneralXavi Wynik meczu Lecha odzwierciedla skale sprzedanych meczy przez Czesława Michniewicza

0

@Katalonbar no nie wiem, za rok wraca Messi z Neymarem więc zabiorą Lewemu sporo bramek, może być ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@Joe_Barbaro gościu, Thiago Silva w wieku 35 lat przyszedł do Chelsea i pozamykał wszystkim mordy, a Koulibaly ma 31 lat i jest topowym obrońcą z serie a, jak dla mnie to promocja

2

@hoeniker jakby chociaż klub podszedł do niego z szacunkiem, ale nie, negocjacje za plecami, stawianie jakiś ultimatum

8

@hoeniker nie wiem czy wiesz, ale obecnie można robić 5 zmian, więc minut starczy dla każdego

1

@Kondziubarca i prawidłowo

0

@Kidd rozwiązanie kontraktów i wypłatę 100% odszkodowań nazywasz majstersztykiem? ;x

0

@Rust_Cohle słuchając hejterów frenkiego to tak, powinien

3

@AmigoBlancos jeden sezon mu wyszedł głównie dzięki topowym występom Benzemy, a tu już hurraoptymizm ile to on meczy nie zagra ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?