Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Pawel13sz ale on grał inny mecz, z kolegami, podobno do jednej bramki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@jacobFCB pamiętam jak stary kiedyś pojechał z naszym jak byliśmy z siorką w szkole, a my się dowiedzieliśmy po fakcie smsem ;f
0
@masq 2 z 3 czyli które?
1
@Striker poczekaj aż odkryjesz remake harrego pottera
0
@Bamek94 https://forum.benchmark.pl/forum/9-komputery-zestawy-komputerowe/
tu sobie załóż temat to ci powiedzą dokładniej
2
@JimMorrisonFCB i będą wydymani 5x jak frenkie też im odmówi xD
0
@Bamek94 https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-RTX-3060-vs-Nvidia-RTX-2060S-Super/4105vs4049
3
@Kondziubarca klepki wam brakuje, żadnego meczu pewnie nie widzieliście ale wywody na jego temat prowadzicie xD
0
@Sulimo a ciebie nie dziwi fakt jakie robi statystyki na lo
1
@Pawel13sz niemiecki klub z Bawarii wam jeszcze pozamyka japy jedną z najlepszych defensyw na świecie ;)
1
@Emhyr Grimaldo połowę tańszy
0
@VegetaPolska no właśnie jakbym miał przyrównać do czegoś ten film to do bio broly xD
0
@ranger3120 tak, legendarne biurko elektroniczne z chłodzeniem wodnym
0
@VegetaPolska ale film szajs
0
@MesQueUnClub_87 no właśnie, a tam elektronika z chłodzeniem wodnym
0
@draxidox a skąd mam wiedzieć jak nigdy nic nie zamawiałem
0
co to ma być
https://zapodaj.net/images/462b86724aa12.jpg
https://zapodaj.net/images/0d0d098b672dd.jpg
wygląda jakby to ktoś kijem napieprzał, otwierać to wgl czy dzwonić do oszołomów? kurier też spieprzył ino raz
3
@Firestone Manu: im back, im back
Maguire: my back, my back
3
@AllBundy w tym Ronaldinho, więc wszystko idzie gładko
1
@kamilop na skrzydle od razu
1
@Rust_Cohle jeszcze nie przyszedł więc na razie tylko 30 fps na kurniku
2
@IronSanHybrid cofam ci zielonego i daje mu, bo on się wyświetla pierwszy od góry więc to on dał przed tobą, szach mat
1
gra ktoś w kierki na kurniku? gra dla 4, więc jeszcze 3
0
@dv7wisnia Jeśli chce Alonso to chyba masz rację ;x
5
@IronSanHybrid nie no, to się nadaje do prokuratury, albo nawet jeszcze wyżej do elemelenta
3
@Bobo25 dokładnie, Alemany się skończył
1
Nie kumam czemu Alemany jeszcze nie uderzył do Benfici po Grimaldo, 26l, rok umowy więc cena pewnie skromna, Arsenal chyba odpuścił bo wzięli Zinchenko, na pewno lepszy deal od tych o których się mówi.
3
W związku z przykrą sytuacją Hallera niewykluczone że BvB uderzy do nas po Depaya, cena w końcu przystępna. Holender chciał wielkiego klubu, a BvB chyba jeszcze się łapie w te kryteria
0
@MesQueUnClub96 niestety wszystkie pieniądze poszły na komputer, a na biurko kredyt wziąłem i się nie wypłacę do usranej, więc na fife nie starczy
2
@MesQueUnClub96 skończyłem z fifą, w sensie że następnej nie kupię ;x