9

@Pawel13sz ale on grał inny mecz, z kolegami, podobno do jednej bramki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@jacobFCB pamiętam jak stary kiedyś pojechał z naszym jak byliśmy z siorką w szkole, a my się dowiedzieliśmy po fakcie smsem ;f

0

@masq 2 z 3 czyli które?

1

@Striker poczekaj aż odkryjesz remake harrego pottera


0

@Bamek94 https://forum.benchmark.pl/forum/9-komputery-zestawy-komputerowe/

tu sobie załóż temat to ci powiedzą dokładniej

2

@JimMorrisonFCB i będą wydymani 5x jak frenkie też im odmówi xD

3

@Kondziubarca klepki wam brakuje, żadnego meczu pewnie nie widzieliście ale wywody na jego temat prowadzicie xD

0

@Sulimo a ciebie nie dziwi fakt jakie robi statystyki na lo

1

@Pawel13sz niemiecki klub z Bawarii wam jeszcze pozamyka japy jedną z najlepszych defensyw na świecie ;)

1

@Emhyr Grimaldo połowę tańszy

0

@VegetaPolska no właśnie jakbym miał przyrównać do czegoś ten film to do bio broly xD

0

@ranger3120 tak, legendarne biurko elektroniczne z chłodzeniem wodnym

0

@VegetaPolska ale film szajs

0

@MesQueUnClub_87 no właśnie, a tam elektronika z chłodzeniem wodnym

0

@draxidox a skąd mam wiedzieć jak nigdy nic nie zamawiałem

0

co to ma być
https://zapodaj.net/images/462b86724aa12.jpg
https://zapodaj.net/images/0d0d098b672dd.jpg
wygląda jakby to ktoś kijem napieprzał, otwierać to wgl czy dzwonić do oszołomów? kurier też spieprzył ino raz

3

@Firestone Manu: im back, im back
Maguire: my back, my back

3

@AllBundy w tym Ronaldinho, więc wszystko idzie gładko

1

@kamilop na skrzydle od razu

1

@Rust_Cohle jeszcze nie przyszedł więc na razie tylko 30 fps na kurniku

2

@IronSanHybrid cofam ci zielonego i daje mu, bo on się wyświetla pierwszy od góry więc to on dał przed tobą, szach mat

1

gra ktoś w kierki na kurniku? gra dla 4, więc jeszcze 3

0

@dv7wisnia Jeśli chce Alonso to chyba masz rację ;x

5

@IronSanHybrid nie no, to się nadaje do prokuratury, albo nawet jeszcze wyżej do elemelenta

3

@Bobo25 dokładnie, Alemany się skończył

1

Nie kumam czemu Alemany jeszcze nie uderzył do Benfici po Grimaldo, 26l, rok umowy więc cena pewnie skromna, Arsenal chyba odpuścił bo wzięli Zinchenko, na pewno lepszy deal od tych o których się mówi.

3

W związku z przykrą sytuacją Hallera niewykluczone że BvB uderzy do nas po Depaya, cena w końcu przystępna. Holender chciał wielkiego klubu, a BvB chyba jeszcze się łapie w te kryteria

0

@MesQueUnClub96 niestety wszystkie pieniądze poszły na komputer, a na biurko kredyt wziąłem i się nie wypłacę do usranej, więc na fife nie starczy

2

@MesQueUnClub96 skończyłem z fifą, w sensie że następnej nie kupię ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?