1

@Emhyr i co, podawali dzisiaj lewemu wszystko?

6

@Emhyr "znowu będą do niego każdą piłkę grać " i dalej nie czytam, bo widać że odkleina

0

@Death_voice normalnie, nie lubię gościa

0

@maroon XDDDDD ochłoń typie, bo ci przygrzało

0

@bartekvisca i jak był naszym najlepszym PO, a oni go kopnęli w dupę i przedłużyli Roberto?

3

7

@Ojciec5tkidzieci dobrze że mu nie powiedział o rap artystach czyli rapistach

0

@AnnaMarianna jak nie będziesz gotować to będziesz wpierdzielać odgrzewaną kiełbasę, prosta matematyka

0

@maroon nie, bo nigdy nie będę miał okazji do nich zagadać :) nurkowali bez sprzętu, zapłacili najwyższą cenę, odsiew

0

@Ojciec5tkidzieci mhmhmh ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Danny Gaucho otóż nie
Lewy
2021/2022 54 meczy 57 bramek 9 z karnych 10 asyst
Benz
2021/2022 51 meczy 44 bramki 9 z karnych 14 asyst

0

@maroon "Zanurzali się, nurkowali sobie, ale nie ze sprzętem, tylko pływali pod wodą. Jeden wypłynął, dwóch nie - powiedział aspirant sztabowy Paweł Klimek z policji w Tarnowie."

tzw. odsiew

0

@grejtxkrzychu jak już przyjdzie monitor to będę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@don'T.R.I.P.e na każdym komputerowym kanale na yt który testował


0

@Rust_Cohle jakbym ci powiedział ile fpsów mam w gothicu to byś się zesrał z zazdrości (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@don'T.R.I.P.e wszystkie noctuy też odstawia :)

0

@don'T.R.I.P.e 3080ti, a navis f240 odstawia na testach wszystkie chłodzenia wentylatorowe i nawet niektóre chłodnice 360, tyle z twojego doświadczenia ;d najbardziej opłacalne aio obecnie

0

@gumaz Tragedia to by była gdyby ktoś ich utopił, a jak się sami utopili to pewnie nachmieleni byli, albo kąpielisko zakazane bez ratowników

1

Graal komputerowy już na chodzie, a wy co, dalej czekacie na czystą konsole? Prędzej węgla się doczekacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/images/2f8d434409d2a.jpg
https://zapodaj.net/df44d51cb3331.jpg.html

Z dedykacją dla hejterów - świeci jak choinka ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale tym razem podświetlenie w pełni kontrolowane (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

0

@Pawel13sz za rok znowu ją zabierze xD

1

@norbi77 jak to sytuacja z dzisiaj

0

@Mario96w zmieniają avatary bo jest im wstyd że taki ohydny wybrali, a potem się kapują że ten nowy jest jeszcze gorszy i tak w kółko

1

@Mario96w wymoczki

0

@Sulimo spokojnie, trzyma go

0

@dariooo a ten Argentyńczyk napastnik to co? ;x cucurella podobno jeszcze na iść

1

@MesQueUnClub96 ju ar gej

1

@Rust_Cohle łaj ar ju gej

21

@Kapitan hawk ktoś dzwonił do mnie domofonem z rana, ale nie odebrałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?