Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr i co, podawali dzisiaj lewemu wszystko?
6
@Emhyr "znowu będą do niego każdą piłkę grać " i dalej nie czytam, bo widać że odkleina
0
@Death_voice normalnie, nie lubię gościa
0
@maroon XDDDDD ochłoń typie, bo ci przygrzało
0
@bartekvisca i jak był naszym najlepszym PO, a oni go kopnęli w dupę i przedłużyli Roberto?
3
@Janas11224 aha
7
@Ojciec5tkidzieci dobrze że mu nie powiedział o rap artystach czyli rapistach
0
@AnnaMarianna jak nie będziesz gotować to będziesz wpierdzielać odgrzewaną kiełbasę, prosta matematyka
0
@maroon nie, bo nigdy nie będę miał okazji do nich zagadać :) nurkowali bez sprzętu, zapłacili najwyższą cenę, odsiew
0
@Ojciec5tkidzieci mhmhmh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Danny Gaucho otóż nie
Lewy
2021/2022 54 meczy 57 bramek 9 z karnych 10 asyst
Benz
2021/2022 51 meczy 44 bramki 9 z karnych 14 asyst
0
@maroon "Zanurzali się, nurkowali sobie, ale nie ze sprzętem, tylko pływali pod wodą. Jeden wypłynął, dwóch nie - powiedział aspirant sztabowy Paweł Klimek z policji w Tarnowie."
tzw. odsiew
0
@grejtxkrzychu jak już przyjdzie monitor to będę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@don'T.R.I.P.e na każdym komputerowym kanale na yt który testował
0
@Rust_Cohle jakbym ci powiedział ile fpsów mam w gothicu to byś się zesrał z zazdrości (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@don'T.R.I.P.e wszystkie noctuy też odstawia :)
0
@don'T.R.I.P.e 3080ti, a navis f240 odstawia na testach wszystkie chłodzenia wentylatorowe i nawet niektóre chłodnice 360, tyle z twojego doświadczenia ;d najbardziej opłacalne aio obecnie
0
@gumaz Tragedia to by była gdyby ktoś ich utopił, a jak się sami utopili to pewnie nachmieleni byli, albo kąpielisko zakazane bez ratowników
1
Graal komputerowy już na chodzie, a wy co, dalej czekacie na czystą konsole? Prędzej węgla się doczekacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/2f8d434409d2a.jpg
https://zapodaj.net/df44d51cb3331.jpg.html
Z dedykacją dla hejterów - świeci jak choinka ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale tym razem podświetlenie w pełni kontrolowane (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
https://zapodaj.net/images/9f05e1aae7c63.jpg
https://zapodaj.net/images/279f924653355.jpg
ehh.. i znowu trza w fife grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pawel13sz za rok znowu ją zabierze xD
1
@norbi77 jak to sytuacja z dzisiaj
2
@Mario96w no fajnie fajnie, but not good enough
https://cdn141.picsart.com/c8e36355-2b03-4e89-892b-47f2b2dc04c8/384985272023201.jpg?type=webp&to=min&r=480
0
@Mario96w zmieniają avatary bo jest im wstyd że taki ohydny wybrali, a potem się kapują że ten nowy jest jeszcze gorszy i tak w kółko
1
@Mario96w wymoczki
0
@Sulimo spokojnie, trzyma go
0
@dariooo a ten Argentyńczyk napastnik to co? ;x cucurella podobno jeszcze na iść
1
@MesQueUnClub96 ju ar gej
1
@Rust_Cohle łaj ar ju gej
21
@Kapitan hawk ktoś dzwonił do mnie domofonem z rana, ale nie odebrałem