2

@abram3k i warto podkreślić, że znowu gadają z klubem zamiast z frenkim który ma w nich wyjebongo

4

@Comentateiro świński tajger

0

@masq tak jak frenkiemu? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


0

@Cule1234 bernardowcy in the mud

0

@masq już theo hernandez jest bardziej realny niż gaya

0

@masq nie do wyjęcia to jest imbape

0

@Marcin91fcb na theo nie stać, ale na bernardo już tak? xD

0

@Mns21 niech im ktoś odpali serie a, może zobaczą takiego theo hernandeza obok kessiego

0

0

@tristan87 31l na karku, perspektyw brak a kasa bije - żyć nie umierać, każdy polak rodak by zrobił to samo

1

chyba piąchy i siniaka

0

@BaroPodertos zapomniał andruta postawić, czy jak kto woli i9 12900k

2

@Ojciec5tkidzieci daleko jej do brutalności bitwy pod empikiem

2

@tomek8756 niech im ktoś powie że się pisze przez ch

0

@FCB24 mendy, mówi to panu coś

0

@AmigoBlancos człowiek myślał że wreszcie skończy z tym rakiem w postaci ea sports, to teraz się pchają do ligi, nigdy się od nich nie uwolnię

1

@MesQueUnClub_87 coś tam mi mówił że 3k brakło do szkody całkowitej

0

@MesQueUnClub_87 jak ja za całe auto dałem 67k w grudniu 2019 xD

0

@MesQueUnClub_87 ja nic nie buliłem, z ubezpieczenia baby co mi wyjechała

0

@MesQueUnClub_87 dodaj xD możesz się pomylić o 5k

0

@MesQueUnClub_87 zgadnij lepiej ile na fakturze było xD

0

0

@MarcinVeB10 świetna giera

0

@sokot "wcisnąć" - zdaje się że sam dopytywałeś o dokładnie takiego samego jak ja kupiłem ;f
"a teraz widze ze jak się nie zainteresowałem to jakieś "wszysto jasne i wykazywanie błędów" - poprosiłeś o pomoc i ją dostałeś, a teraz wyciągasz prywaty na forum i po co? ;f
"Już zauwązyłem na polubieniach że masz zadre ;)" - to że w innym temacie się zgadzamy nie znaczy że w innym ci czegoś nie wytknę gdy zobaczę że piszesz głupoty, proste

2

@sokot "uwarzasz" no i wszystko jasne xD najpierw piszesz mega piach, a potem w sumie się zgadzasz że 7/10 xD

0

@Jakchcesz to chyba - a nie +

3

@sokot Nie mogą żądać obniżenia pensji od nikogo jeśli robią tyle transferów za TAKĄ kasę ;x

24

@msmsms ty odstaw te biopaliwa, dobre?

0

@NsKi dokładnie, teraz już nie mam lagów w m1 więc mogę bezproblemowo zamykać shopy na wolnym i bić rybaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?