Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@abram3k i warto podkreślić, że znowu gadają z klubem zamiast z frenkim który ma w nich wyjebongo
4
@Comentateiro świński tajger
0
@masq tak jak frenkiemu? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Cule1234 bernardowcy in the mud
0
@masq już theo hernandez jest bardziej realny niż gaya
0
@masq nie do wyjęcia to jest imbape
0
@Marcin91fcb na theo nie stać, ale na bernardo już tak? xD
0
@Mns21 niech im ktoś odpali serie a, może zobaczą takiego theo hernandeza obok kessiego
0
@AdiKingu96 no co ja ci mogę powiedzieć..
https://a.allegroimg.com/original/0338c9/d12892024cf19ad9b50e29335adf/LAPKA-ELEKTRYCZNA-NA-OWADY-MUCHY-KOMARY-PAJAKI
grill is grill ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tristan87 31l na karku, perspektyw brak a kasa bije - żyć nie umierać, każdy polak rodak by zrobił to samo
1
chyba piąchy i siniaka
0
@BaroPodertos zapomniał andruta postawić, czy jak kto woli i9 12900k
2
@Ojciec5tkidzieci daleko jej do brutalności bitwy pod empikiem
2
@tomek8756 niech im ktoś powie że się pisze przez ch
0
@FCB24 mendy, mówi to panu coś
0
@AmigoBlancos człowiek myślał że wreszcie skończy z tym rakiem w postaci ea sports, to teraz się pchają do ligi, nigdy się od nich nie uwolnię
1
@MesQueUnClub_87 coś tam mi mówił że 3k brakło do szkody całkowitej
0
@MesQueUnClub_87 jak ja za całe auto dałem 67k w grudniu 2019 xD
0
@MesQueUnClub_87 ja nic nie buliłem, z ubezpieczenia baby co mi wyjechała
0
@MesQueUnClub_87 dziesiąt*
https://zapodaj.net/images/293a26c179012.jpg
https://zapodaj.net/images/55f819b1df8a9.jpg
same reflektory ile xD
0
@MesQueUnClub_87 dodaj xD możesz się pomylić o 5k
0
@MesQueUnClub_87 zgadnij lepiej ile na fakturze było xD
0
guess who's back
https://zapodaj.net/images/980e7fca535cf.jpg
0
@MarcinVeB10 świetna giera
0
@sokot "wcisnąć" - zdaje się że sam dopytywałeś o dokładnie takiego samego jak ja kupiłem ;f
"a teraz widze ze jak się nie zainteresowałem to jakieś "wszysto jasne i wykazywanie błędów" - poprosiłeś o pomoc i ją dostałeś, a teraz wyciągasz prywaty na forum i po co? ;f
"Już zauwązyłem na polubieniach że masz zadre ;)" - to że w innym temacie się zgadzamy nie znaczy że w innym ci czegoś nie wytknę gdy zobaczę że piszesz głupoty, proste
2
@sokot "uwarzasz" no i wszystko jasne xD najpierw piszesz mega piach, a potem w sumie się zgadzasz że 7/10 xD
0
@Jakchcesz to chyba - a nie +
3
@sokot Nie mogą żądać obniżenia pensji od nikogo jeśli robią tyle transferów za TAKĄ kasę ;x
24
@msmsms ty odstaw te biopaliwa, dobre?
0
@NsKi dokładnie, teraz już nie mam lagów w m1 więc mogę bezproblemowo zamykać shopy na wolnym i bić rybaków