Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sensible if there is a hole there is a goal
0
50% od 0?
0
@Borneo lepszy od Desta i Roberto
0
@MarcinVeB10 to tak jak wszyscy osadzeni
0
Od początku mówiłem że tu trza Cancelo, a nie jakieś Bernardy.
0
@MarcinVeB10 Napisz lepiej jaki nick miałeś wcześniej żeby się elemelent nie męczył xD
0
@MarcinVeB10 Ja
1
Kopnęli w dupę Alvesa dla Azpilicuety, a tu zaraz nie będzie ani jednego ani drugiego xD Słuchaj Dani głupia sprawa.. ;f
0
@Encore żebyś się nie zdziwił, stawiam na klasyG czyli manu, city, live, chelsea
0
@doc aha czyli zmarnują mu pół roku
1
@RomanHoffer czuć aromat drewna
0
@Cule1234 tylko jeśli nico out
0
@Mns21 panowie jaka rejestracja, dogadaliśmy się z Bernardo
1
@Rust_Cohle mhmhmhmh pierogi
3
@GeneralXavi kula w łeb, wyśpisz się za wszystkie czasy
2
@Emhyr może za rok jak Messi wróci, ale napiwno nie teraz ;x
3
@jacobFCB well yes, but actually no
47
słuchaj pique głupia sprawa, nie obniżyłbyś po raz enty bo transferów narobiliśmy na twoje miejsce
1
@Jonyx ta klatka to chyba dla niego
0
@Kondziubarca no to już pooszczędzaliśmy w następnych okienkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Deviler laporta ma do tego odpowiednie narzędzie w postaci bebzona
3
ah shit, here we go again
https://zapodaj.net/images/fd0a2f543ae66.jpg
2
powiedzieli pique? czy tak jak z frenkim - barca chce, a on nie ^^
1
@Pawel13sz no ta
https://zapodaj.net/images/fd0a2f543ae66.jpg
3
@baczmus szkła to ci wymieniają na miejscu, niech zamówią i ci założą jak przyjdą
14
@LS żółte komentarze świadczą o żółtych papierach
0
@RobiS zrobi najmana w boksie i tyle z tego będzie
3
@Foro pojechałbym do tego szefa złodzieja i mu zrobił willa smitha
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty