1

@Sensible if there is a hole there is a goal

0

50% od 0?

0

@Borneo lepszy od Desta i Roberto

0

@MarcinVeB10 to tak jak wszyscy osadzeni

0

Od początku mówiłem że tu trza Cancelo, a nie jakieś Bernardy.

0

@MarcinVeB10 Napisz lepiej jaki nick miałeś wcześniej żeby się elemelent nie męczył xD

0

1

Kopnęli w dupę Alvesa dla Azpilicuety, a tu zaraz nie będzie ani jednego ani drugiego xD Słuchaj Dani głupia sprawa.. ;f

0

@Encore żebyś się nie zdziwił, stawiam na klasyG czyli manu, city, live, chelsea

0

@doc aha czyli zmarnują mu pół roku

1

@RomanHoffer czuć aromat drewna

0

@Cule1234 tylko jeśli nico out

0

@Mns21 panowie jaka rejestracja, dogadaliśmy się z Bernardo

1

@Rust_Cohle mhmhmhmh pierogi

3

@GeneralXavi kula w łeb, wyśpisz się za wszystkie czasy

2

@Emhyr może za rok jak Messi wróci, ale napiwno nie teraz ;x

3

@jacobFCB well yes, but actually no

47

słuchaj pique głupia sprawa, nie obniżyłbyś po raz enty bo transferów narobiliśmy na twoje miejsce

1

@Jonyx ta klatka to chyba dla niego

0

@Kondziubarca no to już pooszczędzaliśmy w następnych okienkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Deviler laporta ma do tego odpowiednie narzędzie w postaci bebzona

3

2

powiedzieli pique? czy tak jak z frenkim - barca chce, a on nie ^^

3

@baczmus szkła to ci wymieniają na miejscu, niech zamówią i ci założą jak przyjdą

14

@LS żółte komentarze świadczą o żółtych papierach

0

@RobiS zrobi najmana w boksie i tyle z tego będzie

3

@Foro pojechałbym do tego szefa złodzieja i mu zrobił willa smitha

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?