2

Powinien go dostać Raphinha, a nie ławkowicz

0

@TheNekro94 you know nothing jon nekro64

1

@Medium baba jest jakaś niewyżyta


2

@Luciano99 gruby nie pijesz

3

@Yoshi94 albo że się nigdy nie skończył ^^

0

@AnnaMarianna oglądaj i ucz się, przyda ci się

0

@AnnaMarianna eloa lombard

0

@ArterkHD jaka rozdzielczość będzie grana?

1

no a jak to się ma np. do lengleta? jak oni dogadali wypożyczenie? tottenham mu je opłaca w całości? i co teraz xD

4

Za bartka nie było żadnych nieprawidłowości, a przyszedł lapcio i od razu się pojawiły nieprawidłowości, pszypadeG?

0

@masq w co ty wierzysz

0

@MesQueUnClub_87 cienszar

0

No i co niby mogą zrobić frenkiemu jeśli bartek mu dał "illegal" kontrakt? ;x rozwiązać umowę i puścić za free? xD

3

@wonsz_w_pomidorach i to jest nick

1

@afe5834 no ja też blok 21 mieszkanie 37, co za pszypadeG

0

@kasha chyba jednak madryciak

0

@PatrykBarca a jak wrócił pedri po kontuzji to kto grał w 1 składzie, frenkie czy gavi? ;x może farta miał?

0

@Rl9k1nG najlepsza wersja jest do kupienia z menu fify

0

@barcelonaLM no a nie?

2

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca "przegrywajacy w zeszlym sezonie rywalizacje z 17 latkiem" co ty bredzisz, pedri był długo kontuzjowany i grali razem frenkie z gavim

0

@Pilka_jest_okragla ile czasu zajeło dembele "odpalenie"? ile czasu zajęło viniciusowi?

0

@Dzieniu jak on wie tyle ile mu powiedzą, czyli nic

22

Świetny presezon Frenkiego, a hejterzy i tak klepią swoje oklepane formułki, a dlaczego? Bo napalili się na tego Bernardo jak ksiądz na tace

5

@Pawci023x a jaka ikona tam ma adekwatny overall? można policzyć na palcach jednej ręki, wystarczy spojrzeć na tempo puyola xD

5

odpaliłem na chwilę tego pola zobaczyć co tam gada, no i usłyszałem że WYCHOWANEK pedri zebrał najlepszą owację xD i dalej już nie słuchałem

0

@Striker znowu jakieś ataki w czaskowskiego?!

5

@AlexDark00 to dlaczego drugi garnitur nie wyglądał już tak dobrze na jego tle? :)

3

hejterzy frenkiego in the mud

0

neymar bramka i 3 asysty
messi 2 bramki i asysta
lewy bramka i 2 asysty

ale ten last dance będzie chodził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?