Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co się nastawiać na Cavaniego, on chce być pod grą przed mundialem tak jak Alves
0
@Janas11224 mówi się z rivii kurłła
1
@MICHU_LOKU123 Ben Yedder kiep w tej fifie, Lewy zresztą też, lepiej rób Neymara, Dembele i Saint Maxima
3
@Janas11224 zaraza
0
@adambijax fati to rezerwa na 9
0
@MelchioR luuk chyba nie chce odchodzić
3
@Lionel_Messi10 żółw in the mud, LM nadchodzi
3
Auba jak Paulinho, przyszedł, pozamykał mordy i pewnie odejdzie za konkretne siano bo klub chce siano..
0
Skrzydłowy-Bruno-Sancho
Eriksen-Casemiro-Milinkovic
Shaw-Martinez-Varane-Dest
DDG
To by mogło chodzić jako tako w ManU
0
@Medium to tak jak alba ze swoimi statami
0
@Medium no i jeszcze mental giga niewypał
1
@PatrykBarca 29 letni Paulinho, Lucio, Alves
0
@PatrykBarca jak chcesz mentala to odpal Metina, Thiago Silva jest top
0
@Zoker okoń jest królem m1
15
Za moich czasów to karasie się w metinie łowiło a nie wystawiało na zawodach, nawet na drobne i papkę brały naiwniaki
4
@Gappeq no przecież bawi się, naszym kosztem
3
@LS zależy czyja żona
2
@Qba2312 fifka i bogaty inwestor, 1mld dźwignia i lecimy
0
@MrShakira ale to nie jest koncert życzeń
0
@Vebrol tak
0
@AlexDark00 nie do wyjęcia? Nie ma takich, jak z City chce ktoś odejść to odchodzi, z Live to samo, Milan pewnie też by przygarnął siano i ograł tańszego jak z Maignanem zamiast płacenia Donnarummie, a Chelsea? Mamy zawodników których oni chcą, więc jest pole do rozmów, wyjątkiem pewnie Bayern bo mają kupę w obronie
8
@mich_l jest, tylko te łby się napaliły na Bernardo jak ksiądz na tace zamiast atakować po konkretnych bocznych obrońców
21
@mich_l po Albie już jest dziura, od kilku sezonów
0
@Suzu to były jeszcze jakieś bonusy za pjanicia? ;o
2
@AFA90 po tym co tu zobaczyłem to nie ubiłbym z tobą nawet muchy w kiblu
2
@MrPGG za rok to sobie może zdjęcie z messim zrobić
1
@Sulimo a tak
1
@PatrychoO chciałbyś mieć biurko, a tak musisz siedzieć z mamą przy stole jak ogląda na wspólnej ;/
1
@Khajio tęczowe transformacje to i tak już jest iksDe, może pięty lizać ssj4 z gt
0
@PatrychoO
Ha tfe