0

Nie ma co się nastawiać na Cavaniego, on chce być pod grą przed mundialem tak jak Alves

0

@Janas11224 mówi się z rivii kurłła

1

@MICHU_LOKU123 Ben Yedder kiep w tej fifie, Lewy zresztą też, lepiej rób Neymara, Dembele i Saint Maxima

3

@Janas11224 zaraza

0

@adambijax fati to rezerwa na 9

0

@MelchioR luuk chyba nie chce odchodzić

3

@Lionel_Messi10 żółw in the mud, LM nadchodzi

3

Auba jak Paulinho, przyszedł, pozamykał mordy i pewnie odejdzie za konkretne siano bo klub chce siano..

0

Skrzydłowy-Bruno-Sancho
Eriksen-Casemiro-Milinkovic
Shaw-Martinez-Varane-Dest
DDG

To by mogło chodzić jako tako w ManU

0

@Medium to tak jak alba ze swoimi statami

0

@Medium no i jeszcze mental giga niewypał

1

@PatrykBarca 29 letni Paulinho, Lucio, Alves

0

@PatrykBarca jak chcesz mentala to odpal Metina, Thiago Silva jest top

0

@Zoker okoń jest królem m1

15

Za moich czasów to karasie się w metinie łowiło a nie wystawiało na zawodach, nawet na drobne i papkę brały naiwniaki

4

@Gappeq no przecież bawi się, naszym kosztem

3

@LS zależy czyja żona

2

@Qba2312 fifka i bogaty inwestor, 1mld dźwignia i lecimy

0

@MrShakira ale to nie jest koncert życzeń

0

@Vebrol tak

0

@AlexDark00 nie do wyjęcia? Nie ma takich, jak z City chce ktoś odejść to odchodzi, z Live to samo, Milan pewnie też by przygarnął siano i ograł tańszego jak z Maignanem zamiast płacenia Donnarummie, a Chelsea? Mamy zawodników których oni chcą, więc jest pole do rozmów, wyjątkiem pewnie Bayern bo mają kupę w obronie

8

@mich_l jest, tylko te łby się napaliły na Bernardo jak ksiądz na tace zamiast atakować po konkretnych bocznych obrońców

21

@mich_l po Albie już jest dziura, od kilku sezonów

0

@Suzu to były jeszcze jakieś bonusy za pjanicia? ;o

2

@AFA90 po tym co tu zobaczyłem to nie ubiłbym z tobą nawet muchy w kiblu

2

@MrPGG za rok to sobie może zdjęcie z messim zrobić

1

@Sulimo a tak


1

@PatrychoO chciałbyś mieć biurko, a tak musisz siedzieć z mamą przy stole jak ogląda na wspólnej ;/

1

@Khajio tęczowe transformacje to i tak już jest iksDe, może pięty lizać ssj4 z gt

0

@PatrychoO


Ha tfe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?