Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr nigdy
1
@Emhyr w la lidze jest tylko burdel
2
@dv7wisnia to zamknę mordę i powiem tak panie xavi, ferran też panie xavi, i abde też może być panie xavi, tak mu powiem
0
gdyby nie ten ferran to skład piękny, real odjeżdża a xavi wystawia fałszywego zawodnika na ls
1
@wpwelement no nie istnieje mozilla
0
łysemu zmian robić nie kazano
1
3:3 auuuuuuuuuu
4
chelsea w dupe, city w dupe, znaczy united jutro wraca do gry xD
0
@MesQueUnClub96 szczypior, nie podpuścisz mnie żebym ci pokazał punktujący skład, pozdrów resztę na dole tabeli hehe
0
@MesQueUnClub96 no ty 0, nie to co ja na górze tabeli
0
to niezły koulibaly xD
0
@Rust_Cohle nie to co @MesQueUnClub96 hehe
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12110770#comment-12110770
0
@MesQueUnClub96 mówiłem żebyś kończył to nie słuchałeś
1
@FioletoweOczy frenkie top, na pohybel hejterom
6
@Encore to my odpuszczamy kase za transfer żeby sobie poszedł i zgarnął bonus za podpis, a temu nagle kasy mało xD
4
Gdy Xavi cię skreślił, koloryzowane
https://i.imgflip.com/6qmxet.jpg
0
@MICHU_LOKU123 pytasz jaki miał gameplay? chyba raczej you wake up with empty acco noob
4
@Firestone ten mem nigdy nie zginie xD
https://zapodaj.net/images/274dab1799123.jpg
0
ta zniewaga transferu wymaga
0
@Rust_Cohle napisał że myjesz giry w wodzie po pierogach
4
gdy kupiliśmy lewego miał 33 lata, teraz ma 34 i raptem 1 bramkę na koncie i to w jakimś pucharze gamera.. lewus is finished
17
ten usyk to mógłby grać w ogniem i mieczem z tym stajlem ;x
0
@Encore mówisz? xD
0
@Encore chyba w dupie bo go usyk robi bez mydła
0
@Hasszz lepsze to niż dalsze kompromitowanie klubu
0
@Hasszz to nie kupujesz, proste
0
@Encore united już się na niego nabrało raz
2
@barcelonaLM najpierw sprzedajesz, potem kupujesz, to co teraz się dzieje z rejestracjami to kompromitacja jakiej bartomeu by się nie powstydził
4
@Lionel_Messi10 no i gitara, pora nauczyć tych łbów z zarządu w jakiej kolejności się załatwia sprawy
0
joshua już kolejny prosty na łeb bierze, usyk to bierze