1

@Emhyr nigdy

1

@Emhyr w la lidze jest tylko burdel

2

@dv7wisnia to zamknę mordę i powiem tak panie xavi, ferran też panie xavi, i abde też może być panie xavi, tak mu powiem

0

gdyby nie ten ferran to skład piękny, real odjeżdża a xavi wystawia fałszywego zawodnika na ls

1

@wpwelement no nie istnieje mozilla

0

łysemu zmian robić nie kazano

1

3:3 auuuuuuuuuu

4

chelsea w dupe, city w dupe, znaczy united jutro wraca do gry xD

0

@MesQueUnClub96 szczypior, nie podpuścisz mnie żebym ci pokazał punktujący skład, pozdrów resztę na dole tabeli hehe

0

@MesQueUnClub96 no ty 0, nie to co ja na górze tabeli

0

to niezły koulibaly xD

0

@MesQueUnClub96 mówiłem żebyś kończył to nie słuchałeś

1

@FioletoweOczy frenkie top, na pohybel hejterom

6

@Encore to my odpuszczamy kase za transfer żeby sobie poszedł i zgarnął bonus za podpis, a temu nagle kasy mało xD

4

Gdy Xavi cię skreślił, koloryzowane
https://i.imgflip.com/6qmxet.jpg

0

@MICHU_LOKU123 pytasz jaki miał gameplay? chyba raczej you wake up with empty acco noob

4

0

ta zniewaga transferu wymaga

0

@Rust_Cohle napisał że myjesz giry w wodzie po pierogach

4

gdy kupiliśmy lewego miał 33 lata, teraz ma 34 i raptem 1 bramkę na koncie i to w jakimś pucharze gamera.. lewus is finished

17

ten usyk to mógłby grać w ogniem i mieczem z tym stajlem ;x

0

@Encore mówisz? xD

0

@Encore chyba w dupie bo go usyk robi bez mydła

0

@Hasszz lepsze to niż dalsze kompromitowanie klubu

0

@Hasszz to nie kupujesz, proste

0

@Encore united już się na niego nabrało raz

2

@barcelonaLM najpierw sprzedajesz, potem kupujesz, to co teraz się dzieje z rejestracjami to kompromitacja jakiej bartomeu by się nie powstydził

4

@Lionel_Messi10 no i gitara, pora nauczyć tych łbów z zarządu w jakiej kolejności się załatwia sprawy

0

joshua już kolejny prosty na łeb bierze, usyk to bierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?