Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 nie mam nikogo z manu, nie to co @Encore hehe
0
@Kidd jak dzisiaj united wraca do gry ziomek xD
3
@reloaded dochodzić to on sobie może w łóżku, na boisku ma strzelać i asystować, z tego jest rozliczany
0
@tbas ferraniarze jak nic
0
@maroon nie żyć
4
@Janas11224 gadka wam się zmienia gdy chodzi o nazario, umtitiego czy frenkiego, wtedy można obrażać ;x
0
@agaFCB zimniutko? Teraz dopiero jest normalnie
0
@Rewolucja123 dokładnie, ferraniarze zakichani
0
@Sulimo żebyś się pytał ;x
1
@Sulimo niech se blokuje kogo chce, jego konto jego sprawa
1
@Sulimo czym? zablokowaniem dziennikarza na twitterku? xD
0
szawiemu faktycznie się odwidziało z pjaniciem xD
1
@MesQueUnClub96 anus? głodnemu chleb na myśli
0
ulala ale asysta lewusa
3
co on, zdjął kubo, silve i isaka? xD
0
lewus się zaczął!!!!!!!!
0
a jakby tak oddać ferrana na reklamacje do city i dopłacić za wymianę towaru na bernardo? sounds like a plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
dembeleleleleleleeeeee
0
kto by pomyślał że po 2 kolejkach możemy mieć już nawet 5 pkt straty do lidera ;x
0
@GwiezdnY_10 żeby wzięła rozbieg metodą profesura nejmena
0
świetna wrzuta frenkiego
0
xavi co kreta robi xD
0
@Firestone wstał w sekundę i błyskawiczny powrót
0
2 bramki i 3 asysty - a to tylko dzisiaj, neymar proszę państwa
0
@messicocacola dokładnie, gdyby nie byli to by grali w top klubach ;x
0
@Omoziu szczęścia? xD napastnik który nie umie strzelać to flop
0
frenkie to frenkie tamto, a o ferranie już nic nie piszecie ;x
0
kupcie w końcu temu gaviemu buty na rzepy
0
w pieruny z tym ferranem, bieremy messiego i neymara na last dance i będzie chodzić piłeczka
1
@Emhyr czyli messi dopisze kolejną lm i podgoni kriszczianu w bramkach LM, win win