1

@HighestInTheRoom dżangyl gerl

0

Komentarz usunięty

4

@skakun95co ty pleciesz, ledwo słychać, 3 kreski raptem ustawiam na głośniku

0

@MICHU_LOKU123 korki podgrzałeś?

0

@tomek8756 kolega pyta o linka do tego only fansa

0

@Szmulek pewnie, za 2 lata znowu będzie sranie w banie przy kontrakcie

0

@clyde last dance is coming

0

@AllBundy podobno jednym z warunków przejścia do Barcy zamiast Chelsea było to, że nie będzie grał na prawej, to był jego warunek xD

2

@Rust_Cohle co jest szczypior, już płaczesz z powodu kartki nuneza?

5

@GeneralXavi no przecież naiwniak dał się naciągnąć na sobotę, charytatywnie zresztą

3

@bartas97 już za późno, przepadłeś, lepiej poczekaj na nowy sezon ;x

0

@Encore kolejny naiwniak xD a nie ty od początku przecież xDD

0

@Encore i cyk punkciki do fpla, nie to co darwiniarze jak cohel xD

4

@Rust_Cohle jak tam darwin xD

0

@Rust_Cohle cicho tam na dole tabeli

1

@Medium naiwniak trenta dał do fpla hehe

0

@Vebrol chyba po 13 browcach i patrząc przez szklaną butelkę

0

@Encore to trent już nie top PO? ;x

2

Auba do Chelsea? Tylko jako część dealu za Reece Jamesa, w żadnym innym wypadku.

6

@Aragorn33 "szejk byłby gotów go puścić nawet na wypożyczenie"
I dalej nie trzeba czytać

1

@MesQueUnClub96 tobie się jeszcze opłaca to odpalać? ;x kończ pan

0

@Rust_Cohle i co najważniejsze punktuje u mnie w fplu hehe

0

Jak oddać to za rok gdy Messi wróci, w nie teraz

0

@Rust_Cohle a kto niby ;x

1

@Rust_Cohle
Jesus
Vinicius-Neymar-Raphinha
Casemiro-Fabinho
Militao-Silva-Marquinhos-Alves
Alisson
Solidnie, silver w kieszeni

1

@Rust_Cohle terrorysta z Rosario to bierze choćby Pelego cofnęli w czasie

5

Niech w końcu ściągną PO albo odejdą na dobre od tego 4-3-3, bo bez PO się nie da grać i skończyć wreszcie z wystawianiem tam Araujo.

1

@Janiama podsumowując amigosi out

2

@Pawel13sz a gruby był zawieszony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?