Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
a w fifie to tak nie umiesz drewniaku
1
4:0, madryciaki już majo ciepło
8
kurłła ale to będzie chodziło za rok z messim
1
@Fenelon panie, kogo pan chcesz oszukać, wszyscy dobrze wiemy że oglądasz na nielegalu
2
już mi szkoda tych madryciaków
4
oficjalnie - barca miszczem świata
5
4 minuta - bramka i asysta, hamuj kurłła
0
9 na koszulce i protest antybramkowy skończony
0
@Kessie to oni za szeroko stanęli
1
@tobiasson92 @Encore wołają cię, a ty jeszcze spotęgowałeś przy pomocy sancho xD
0
haaalandinhooooo i cyk do fpla punkciki
2
i cyk haalandinho do fpla punkciki wrzuca
3
@Khajio grał z magłają więc nie można oceniać na podstawie wyniku
0
@Encore kończ pan to fpl, nie ma sensu, może za rok xD
5
@Encore no skisne zaraz XDD mówiłem że łysy odwali z mahrezem xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12046919#comment-12046941
5
na kłopoty widzę own goal
4
cristiano na dobicie meczu wszedł
0
@Rust_Cohle Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas, Polska, fałszywy bramkarz, legła
2
@tomek8756 zapytaj thiago why not stay with xavi, iniesta and fabregas
0
@Striker to ja idę ostrzyć kose
2
@Kwiatek67 pjanić, nico, pedri, kessie, busquets, frenkie, roberto + może jeszcze silva xD city już zaciera rączki na gaviego
10
wincyj pomocników, wincyj
3
@Comfortable_ tak szczerze to dziwne że po odejściu di marii po niego nie poszli, marketingowy strzał a i coś tam by strzelił
0
@Pawel13sz city już zaciera ręce na gaviego
0
@Comfortable_ @Vebrol przeglądacie jej sociale i czekacie aż coś wstawi? https://img.besty.pl/images/395/27/3952700.jpg
2
warto docenić podanie paredesa, oby takie posyłał na mś
4
Tak dla powrotu neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
39
ale to będzie chodziło za rok jak messi wróci
9
Messi przewrotka lobem
1
@Pawlak1992 w Barcy miał lepszych kolegów