6

a w fifie to tak nie umiesz drewniaku

1

4:0, madryciaki już majo ciepło

8

kurłła ale to będzie chodziło za rok z messim

1

@Fenelon panie, kogo pan chcesz oszukać, wszyscy dobrze wiemy że oglądasz na nielegalu

2

już mi szkoda tych madryciaków

4

oficjalnie - barca miszczem świata

5

4 minuta - bramka i asysta, hamuj kurłła

0

9 na koszulce i protest antybramkowy skończony

0

@Kessie to oni za szeroko stanęli

1

@tobiasson92 @Encore wołają cię, a ty jeszcze spotęgowałeś przy pomocy sancho xD

0

haaalandinhooooo i cyk do fpla punkciki

2

i cyk haalandinho do fpla punkciki wrzuca

3

@Khajio grał z magłają więc nie można oceniać na podstawie wyniku

0

@Encore kończ pan to fpl, nie ma sensu, może za rok xD

5



@Encore no skisne zaraz XDD mówiłem że łysy odwali z mahrezem xD

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12046919#comment-12046941

5

na kłopoty widzę own goal

4

cristiano na dobicie meczu wszedł

0

@Rust_Cohle Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas, Polska, fałszywy bramkarz, legła

2

@tomek8756 zapytaj thiago why not stay with xavi, iniesta and fabregas

0

@Striker to ja idę ostrzyć kose

2

@Kwiatek67 pjanić, nico, pedri, kessie, busquets, frenkie, roberto + może jeszcze silva xD city już zaciera rączki na gaviego

10

wincyj pomocników, wincyj

3

@Comfortable_ tak szczerze to dziwne że po odejściu di marii po niego nie poszli, marketingowy strzał a i coś tam by strzelił

0

@Pawel13sz city już zaciera ręce na gaviego

0

@Comfortable_ @Vebrol przeglądacie jej sociale i czekacie aż coś wstawi? https://img.besty.pl/images/395/27/3952700.jpg

2

warto docenić podanie paredesa, oby takie posyłał na mś

4

Tak dla powrotu neymara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

39

ale to będzie chodziło za rok jak messi wróci

9

Messi przewrotka lobem

1

@Pawlak1992 w Barcy miał lepszych kolegów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?