Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@!34RC3!_0N4 też bym cię rozłączył cwaniaku, co jeszcze, może paragon byś chciał
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Pawel13sz tymczasem frenkie
https://cdn.ponly.com/wp-content/uploads/No-Memes-15.jpg
0
wygrał ławkę
0
@marcin62 więcej niż Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
@marcin62 ja tu tylko na chwilę
2017/2018 31 meczy 28 bramek 5 karnych 17 asyst
2018/2019 28 meczy 23 bramek 5 karnych 9 asyst
2019/2020 32 mecze 20 bramek 6 karnych 11 asyst
2020/2021 45 meczy 25 bramek 10 karnych 15 asyst
2021/2022 34 mecze 18 bramek 7 karnych 7 asyst
nie przeszkadzaj sobie
0
@Rust_Cohle o to właśnie chodzi, że mamy problem bogactwa w każdej formacji, od obrony do ataku, a zmian tylko 5, prosta droga do kwasów w drużynie
1
@Bobo25 stać cię na biurko? To nie są tanie rzeczy
2
Są tu jacyś zwolennicy transferu Bernardo? Odpalcie painta i rozrysujcie gdzie widzicie Silvę w składzie bez ukrzywdzenia Gaviego czy Kessiego który przecież się pokazał z dobrej strony w sparingach. Według mnie odejście Frenkiego to za mało i trzeba by się pozbyć kogoś jeszcze - mało prawdopodobne, lepiej poczekać rok aż odejdzie Busquets.
2
@Danny Gaucho jakiego gazu z kuchenki? ja teraz gotuje na swoim nowym pc'cie, wystarczy że odpalę tomb raidera na maksach
0
@Danny Gaucho ale zdajesz sobie sprawę z prawdopodobnego powrotu Messiego w przyszłym sezonie? i że będzie grał na tej 10 czy tego chcemy czy nie, a jak odejmiemy Torre i Frenkiego, zapominamy o Roberto to co mamy?
Pedri-Busquets-Kessie + Gavi i Nico
0
@kuz czyli wydamy 80 baniek na rezerwowego? ;f w co ty wierzysz
0
@Danny Gaucho no i kogo poświęcisz? Gaviego? Kessiego? Pedriego? Roberto jeszcze się buja jako ten pomocnik, 7 typa na 3 pozycje w tej chwili, odejście De Jonga to wymiana 1 do 1, bez sensu
0
@Danny Gaucho no i jak odejdzie to dalej jest ciasno łysolu
7
@Peszko07 powtarza psg rok w rok xD
0
@Derean nie widzisz skrzydłowych? może okulary podać?
0
ludzie, gdzie wy tu widzicie miejsce dla bernardo, już teraz jest ciasno
https://zapodaj.net/images/200bed24bda02.jpg
0
@Culer_1906 to tak jak u nas - barca chce, frenkie nie :)
4
@bartekvisca w barcy b
18
na trybuny i elo, wypłacanie mu reszty kontraktu i pozwolenie ciągnięcia kasy gdzie indziej jest bez sensu
0
@RobiS samolotowy ^^
3
@Danny Gaucho messi musi zacząć szczelać, niby 2 lata młodszy ale w poprzednim sezonie było sucho z bramkami
1
@Striker i podwyżkę dadzą xD
0
@Gaz mocny? nie powiedziałbym.. ale jej auto do kasacji, wszystko jej spod auta wypadło łącznie z całą rurą wydechową i doleciało do następnego skrzyżowania ;x
1
@FC1899Barca no z jej ubezpieczenia, tyle że będzie musiała więcej bulić za to ubezpieczenie ;x
0
Nie no patrzę jeszcze raz na te uszkodzenia + wycenę naprawy w serwisie volkswagena i nie wierzę xD
https://zapodaj.net/images/980e7fca535cf.jpg
Uważajcie żeby nie przypieprzyć komuś w passata, bo się nie wypłacicie jak ta baba co mi wyjechała ;x
https://zapodaj.net/images/293a26c179012.jpg
https://zapodaj.net/images/55f819b1df8a9.jpg
a warto wspomnieć że auto z 20tyś przebiegu było kupione z opłatami i wszystkim za +- 72k w grudniu 2019 xD
1
@Kidd jak przegrywa, jak nie przegrywa xD
1
@Striker no to może czysta
1
@Kidd konkrety są następujące: frenkie z laską dopiero co kupił chatę i nie ma żadnego powodu by dać się wypchnąć
0
@Derean a nawet podchodzi pod fantasy i nie mówię tu o fantasy premier league ;x
2
@mateusz1989VeB ma 29l, następne mś za 4 lata, konkurencja rośnie, to mogą być jego ostatnie mś, zupełnie inna historia niż umtitiego